|
Sada je: sri 24 lip, 2026 4:25 am.
|
Neodgovoreni postovi | Aktivne teme
STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
| Autor/ica |
Poruka |
|
Overlord
Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm Postovi: 9995 Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact Opis Stanja: Future planning and having fun Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
|
 Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Tom_Paris je napisao/la: Sovereign X je napisao/la: Oh well, pa nema to veze s patrijarhalnim sistemima, obespravljenošću žena i sl. Uostalom zar nisi skužio da je Natalia rank iznad Siriusa Uostalom imamo takvih primjera u ST-u: Lik u tvojem nicku i Bellana, Jadzia i Worf, Riker i Troi...tak da to nebi trebalo bit sporno. Malo se salim, naravno. Ja imam cak dva, uslovno receno, para u posadi. Pa da, na njih sam čak i zaboravio. I onda meni nešto kažeš Anywayz, osim Siriusa i Natalie bit će još jedno dva ili tri para na mom brodu. Neki su već par neko vrijeme, a neki će to tek postat. U svakom slučaju I have a plan(s)
No dobro, dosta o tome sad. Prije nego dovršim svoju novu priču vrijeme je da priložim specifikacije borbenih lovaca Aurora klase i kapetanske jahte od Thunderbladea tj. Supremacy klase. Razlog zašto ću to napravit sada jest taj da će u priču koju pišem doć do malog okršaja između jednog od tih lovaca i Thunderbladeove kapetanske jahte
Pa krenimo prvo s lovcima:AURORA KLASA - BORBENI LOVACTip broda/letjelice: Borbeni lovac (F) Konstruiran: 2375. - prisutan Dužina: 28 metara Širina: 12.5 metara Visina: 6 metara Masa: 200 tona Broj paluba: 2 (upravljačka kabina, odaje posade, strojarnica, teretni prostor i oružarnica) Osoblje: 2 časnika + 4 člana posade i 10 marinaca (preporučeno); max. evakuacijski limit 50 osoba Pogon i napajanje letjelice: Warp jezgra klase S10 koja napaja 2 warp motora; 2 subatomska unificirana impulsna motora Naoružanje: 1 pulsni fazorski top klase II i 2 pulsna fazorska topa klase I, 2 prednja i 2 stražnja fazorska emitera tipa IX; 2 prednja lansera torpeda i 1 stražnji lanser torpeda (60 fotonskih i 30 kvantnih torpeda); samoreplicirajuće anti-materijske mine Obrambeni sustavi: Regenerativni štitovi, standardno polje strukturalnog integriteta, tetraburnijsko/tritanijski trup Specijalni obrambeni sustavi: Ablativni oklop 10 cm Warp brzina (TNG skala): Normalno krstanje - warp faktor 5 Maksimalna brzina - warp faktor 6 u trajanju od 10 sati Diplomatska sposobnost: 2. razred Očekivan životni vijek trupa: 40 godina Vrijeme refita: Minimalno: 6 mjeseci Standardno: 4 godine Maksimalno: 10 godina Specijalne mogućnosti i dodatna oprema: Uređaj za skrivanje, virtualni sistem ciljanja, regenerativna polja sile, planetarno borbeno vozilo i presretači torpeda Kapacitet teretnog prostora: 80 tona Broj konstruiranih letjelica: 30 000+ Broj letjelica u aktivnoj službi: Trenutno nepoznat Broj uništenih letjelica: Trenutno nepoznatA sad je vrijeme za kapetansku jahtu Supremacy klase brodova:DRAGON - KAPETANSKA JAHTATip broda/letjelice: Specijalizirani borbeni šatl (kapetanska jahta) Konstruiran: 2378 Dužina: 40.5 metara Širina: 18 metara Visina: 7 metara Masa: 450 tona Broj paluba: 2 i pol Osoblje: 2 časnika (minimalno) + 4 člana posade i 20 marinaca (preporučeno); max. evakuacijski limit 65 osoba Pogon i napajanje letjelice: Warp jezgra klase S10+ koja napaja 2 glavna warp motora i 1 pomoćni warp motor; 2 subatomska unificirana hiper-impulsna motora Naoružanje: 2 pulsna fazorska topa klase II, 1 prednji fazorski emiter tipa X, 4 prednja fazorska emitera tipa IX i 3 stražnja fazorska emitera tipa IX; 1 prednji lanser fazno-plazmenih torpeda (10 torpeda), 2 standardna prednja i 2 stražnja lansera torpeda (80 fotonskih i 40 kvantnih torpeda) Obrambeni sustavi: Regenerativni štitovi, standardno polje strukturalnog integriteta, kvartanijski trup Specijalni obrambeni sustavi: Ablativni oklop 10 cm Warp brzina (TNG skala): Normalno krstanje - warp faktor 5.4 Maksimalna brzina - warp faktor 6.8 u trajanju od 12 sati Diplomatska sposobnost: 2. razred Očekivan životni vijek trupa: 50 godina Vrijeme refita: Minimalno: 6 mjeseci Standardno: 5 godina Maksimalno: 10 godina Specijalne mogućnosti i dodatna oprema: Uređaj za skrivanje, virtualni sistem ciljanja, regenerativna polja sile, tahionski senzori, planetarno borbeno vozilo, anti-projektilni laserski obrambeni sustav, EH (Emergency Hologram) klase II i mogućnost postizanja hiper-impulsne brzine u trajanju od max. 20 minuta Kapacitet teretnog prostora: 160 tona Broj konstruiranih letjelica: 3 (1 po Supremacy klasi broda) Broj letjelica u aktivnoj službi: 3 Broj uništenih letjelica: 0I dakle to su te letjelice koje smo koje ćemo susresat u mojoj sljedećoj priči koja bi trebala bit gotova uskoro. Doduše, ove lovce smo već imali prilike vidjet u akciji, ali sad imate i službeno specifikacije istih I ako netko treba kakvo dodatno pojašnjenje nečeg u vezi specifikacija dotičnih letjelica neka slobodno pita
_________________ “Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

ST battles audio/video tribute!
|
| sub 21 ruj, 2013 12:58 am |
|
 |
|
Captain
Pridružen/a: pon 22 kol, 2011 4:24 pm Postovi: 437 Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact Koje si vrste?: Covjek
|
 Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Nadam se da priča dolazi uskoro, opet smo usporili 
_________________ Mr. Paris, set a course...for home!
|
| sub 21 ruj, 2013 6:14 pm |
|
 |
|
Overlord
Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm Postovi: 9995 Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact Opis Stanja: Future planning and having fun Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
|
 Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Tom_Paris je napisao/la: Nadam se da priča dolazi uskoro, opet smo usporili Da, malo se oduljilo, ali sad otprilike imam ideju u glavi kako nastavit tako da bi moja priča trebala bit gotova max. do kraja idućeg tjedna, a mislim da i Suiko radi na svojoj također. Jedino trebam vidjet šta je s Mimi i Norexanom. Oni već dugo nisu ništa novog napisali tako bi im bilo vrijeme
_________________ “Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

ST battles audio/video tribute!
|
| sub 21 ruj, 2013 7:54 pm |
|
 |
|
Captain
Pridružen/a: pon 22 kol, 2011 4:24 pm Postovi: 437 Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact Koje si vrste?: Covjek
|
 Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Sovereign X je napisao/la: Da, malo se oduljilo, ali sad otprilike imam ideju u glavi kako nastavit tako da bi moja priča trebala bit gotova max. do kraja idućeg tjedna, a mislim da i Suiko radi na svojoj također. Jedino trebam vidjet šta je s Mimi i Norexanom. Oni već dugo nisu ništa novog napisali tako bi im bilo vrijeme Ajde, ajde, pozuri se malo  A njih dvoje duguju po jednu veliku zanimljivu pricu, po mogucnosti sa zavrsetkom jer nas ovako ostave da cekamo k'o djevojka poziv posle sexa na jednu vece 
_________________ Mr. Paris, set a course...for home!
|
| pon 23 ruj, 2013 8:04 pm |
|
 |
|
Overlord
Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm Postovi: 9995 Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact Opis Stanja: Future planning and having fun Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
|
 Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Tom_Paris je napisao/la: Sovereign X je napisao/la: Da, malo se oduljilo, ali sad otprilike imam ideju u glavi kako nastavit tako da bi moja priča trebala bit gotova max. do kraja idućeg tjedna, a mislim da i Suiko radi na svojoj također. Jedino trebam vidjet šta je s Mimi i Norexanom. Oni već dugo nisu ništa novog napisali tako bi im bilo vrijeme Ajde, ajde, pozuri se malo  A njih dvoje duguju po jednu veliku zanimljivu pricu, po mogucnosti sa zavrsetkom jer nas ovako ostave da cekamo k'o djevojka poziv posle sexa na jednu vece Za početak se ispričavam što se tako dugo čekali, ali kao što možete vidjeti priča mi se poprilično oduljila. No eto, nadam se da će vam bit zanimljiva i da se čekanje ipak isplatilo
Usput prilažem i specifikacije Natalijinog novog broda USS AVENGER - AVENGER KLASATip broda: Battlecruiser (BC) Konstruiran: 2380. - nedavno krenuo u proizvodnju Dužina: 420 metara Širina: 260 metara Visina: 100 metara Masa: 3 000 000 tona Broj paluba: 24 (bez potpaluba warp motora) Broj članova posade: 400 + 100 marinaca i 50 civila; max. evakuacijski limit 4000 osoba Pogon i napajanje broda: Kvantno mlazna warp jezgra koja napaja 2 warp motora + 1 pomoćna warp jezgra klase VIII; 3 subatomska unificirana hiper-impulsna motora Naoružanje: 4 fazorske mreže tipa XI i 8 fazorskih mreža tipa X, 2 pulsna fazorska topa klase II i 4 pulsna fazorska topa klase I; 2 prednja lansera fazno-plazmenih torpeda, 10 prednjih lansera kvantnih i fotonskih torpeda i 8 stražnjih lansera kvantnih i fotonskih torpeda (100 fazno-plazmenih torpeda, 200 kvantnih torpeda i 300 fotonskih torpeda) Posebno naoružanje: 2 fazorska topa tipa XX (na donjoj strani tanjura) i 1 emiter kvantnog vala (na prednjoj strani modula) Obrambeni sustavi: Regenerativni štitovi srednjeg kapaciteta, pojačano polje strukturalnog integriteta srednje jačine i kvartanijski trup Specijalni obrambeni sustavi: Metafazni štitovi i ablativni oklop (40 cm) Warp brzina (TNG skala): Normalno krstarenje - warp faktor 8.5 Maksimalna brzina - warp faktor 9.986 Maksimalna kvantno-mlazna brzina - warp faktor 20 u trajanju od 3 sata Diplomatska sposobnost: 3. razred Očekivan životni vijek trupa: 100 godina Održavanje i refit: Minimalno: 6 godina Standardno: 14 godina Maksimalno: 30 godina Specijalne mogućnosti i dodatna oprema: Uređaj za skrivanje, napredna inteligentna kompujterska jezgra, virtualni sistem ciljanja, mogućnost maskiranja tragova korištenja warpa i impulsne brzine, napredni deflektor, modificiran zaslon na mostu, astrometrički laboratorij najnovije generacije, regenerativna polja sile, EMH tip IV i EH klase III te mogućnost postizanja hiper-impulsne brzine u trajanju od max. 30 minuta Pomoćne letjelice: 20 šatlova tipa 11 i 10 borbenih lovaca Aurora klase + 1 patrolna letjelica Kapacitet teretnog prostora: 90 000 tona Broj konstruiranih brodova: 1 Broj brodova u aktivnoj službi: 1 Broj uništenih brodova: 0A evo i i updatea Suikotrekijevog broda:Suikotreki je napisao/la: Tip broda: Cruiser (C) Konstruiran: 2370. Utopia Planitia Fleet Yards Dužina: 343 metara Širina: 133 metara Visina: 66 metara Broj paluba: 15 Masa: 700 000 tona Broj članova posade:141 Pogon i napajane broda: Kvatno-mlazna warp jezgra koja napaja 2 warp motora varijabilne geometrije; 2 standardna impulsni motora za lake krstarice Noružanje: 5 fazorskih mreža tipa X optimalne snage 20 000 TW i 8 fazorskih mreža tipa IX optimalne snage 15 000 TW; 2 prednja i 3 stražnja lansera fotonskih i kvantnih torpeda (80 kvantnih i 120 fotonskih torpeda) Posebno naoružanje: 3 fazna polaronska topa optimalne snage 75 000 TW (preuzeta s onesposobljenog Dominijskog Battlecruisera), 2 razornička topa optimalne snage 60 000 Tera Watta (nabavljeno od Vor'cha klase Attack Cruisera kojeg je USS Jowston također susreo zarobljenog u Gama kvadrantu) i jedno breensko prigušno oružje (zaplijenjeno sa onesposobljene Breenske krstarice) Obrambeni sustavi: Standardni sustav štitova srednjeg kapaciteta (729 000 TJ), standardni duotanijsko-tritanijski jednodijelni trup i standardno polje strukturalnog integriteta Specijalni obrambeni sustavi: Regenerativni ablativni oklop (20 cm) Warp brzina (TNG skala): Normalno krstarenje - warp faktor 8 Maksimalna brzina - warp faktor 9.975 Maksimalna kvatno mlazna brzina - warp faktor 20 u trajanju od 2 sata Diplomatska sposobnost: 3. razred Očekivani životni vijek trupa: 80 godina Održavanje i refit: Minimalno - 3 godine Standardno - 9 godina Maksimalno - 20 godina Specijalne dodatne mogućnosti: Klingoski uređaj za skrivanje (nabavljen od Vor'cha klase Attack Cruisera), EMH tipa III, astrometrički laboratorij druge generacije i mogućnost slijetanja na planete Pomoćne letjelice: 4 šatla tipa 9, 4 šatla tipa 12, 2 runabouta i 1 Aerowing šatl Kapacitet teretnog prostora: 40 000 tona Broj konstruiranih brodova: 47 Broj brodova u aktivnoj službi: 32 Broj izgubljenih ili uništenih brodova: 15
_________________ “Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

ST battles audio/video tribute!
|
| čet 17 lis, 2013 5:39 pm |
|
 |
|
Fire and Blood
Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm Postovi: 4100 Lokacija: On the lost moon of Poosh Opis Stanja: jet lagno.... Koje si vrste?: Time Lord
|
 Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
why don't we just play ST themed D&D?
_________________ It is smaller on the outside!
|
| pet 18 lis, 2013 6:23 pm |
|
 |
|
Defender of Earth
Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am Postovi: 3611 Lokacija: Trešnjevka,Zagreb Spol: Muški Naj Serija: ENT Naj Film: First Contact Opis Stanja: Ponfo miran Koje si vrste?: Andorian
|
 Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Mimi Sky je napisao/la: why don't we just play ST themed D&D? Pusti ga neka piše takve specifikacije ako ga toliko zadovoljava. Nije da ima nekog utjecaja na samu priču. 
_________________
|
| pet 18 lis, 2013 7:38 pm |
|
 |
|
Captain
Pridružen/a: pon 22 kol, 2011 4:24 pm Postovi: 437 Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact Koje si vrste?: Covjek
|
 Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
U momci, vi ste bas on fire  bacam se odmah na citanje vasih prica ali prvo da postavim svoju. Sutra napustam civilizaciju na deset dana tako da sam pozurio da ovo sredim i objavim, nadam se da zurba nije uticala na kvalitet. ---------------------- Edit: Procitao sam obje vase price i mogu samo reci da su bile vrijedne cekanja Sov, prvo, dopada mi se sto si poceo da razvijas i ostale glavne likove, kao sto si i rekao da hoces. Drugo, ta ambasadorica mi je od pocetka bila nekako sumnjiva i drago mi je sto mi se intuicija pokazala tacnom. Jedva cekam da vidim sta to ona ima u planu i ko stoji iza nje. Zatim, svidjelo mi se i to sto smo imali priliku da vidimo Worfa i sto si adresirao sav taj metez u Klingonskom carstvu. Moram priznati da mi je bilo malo cudno da vidim i drugu stranu price posto je ja pretezno pricam iz Miraline perspektive  Ovo sa republikancima bio je pun pogodak i iako si to vec bio najavljivao iznenadila me je Jennyna upletenost. Odlicna prica Suiko, odusevljen sam nacinom na koji si ispricao svoju pricu, to sto si je podjelio na nekoliko segmenata koje si na kraju spojio. Odlican ti je razvoj likova. Dopada mi se razgovor Talle i Endileva, zaista emotivno i njihov odnos ima veliki potencijal sto mozes uzeti u obzir kada budes pisao naredne price. Svidja mi se kako si opisao ovu tucu u Quarkovom baru (nesto slicno se desilo i u mojoj prici ali je puka slucajnost  ) i moram reci da mi Kurak polako postaje omiljeni lik kada je tvoja posada u pitanju. Drago mi je da Koss nije mjenolik jer sada u svakom liku ocekujem da je ili republikanac ili radi za Dominij sto nam je plus jer smo uspjeli da unesemo tu neku dozu neizvjesnosti i paranoje. Odlicna prica Sto se tice mog posta (ne vjerujem da cu sutra imati vremena da komentiram tako da attention, spoilers), morao sam da se oslobodim jednog od mojih najrazvijenijih likova kako bih pogurao pricu unaprijed. U kom smjeru, vidjecete u sljedecem postu. Izuzetno mi je zao tog lika i ni sam ne znam kako sam smogao snage da ga eliminiram  Neke stvari su se odigrale u Miralinoj prici a da ih ja nisam prikazao pa se nadam da sam ih kroz razgovor likova dovoljno dobro opisao kako ne bi bilo neke zabune. Ali nije bas sve onako kako na prvi pogleda izgleda 
_________________ Mr. Paris, set a course...for home!
|
| ned 20 lis, 2013 1:56 am |
|
 |
|
Defender of Earth
Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am Postovi: 3611 Lokacija: Trešnjevka,Zagreb Spol: Muški Naj Serija: ENT Naj Film: First Contact Opis Stanja: Ponfo miran Koje si vrste?: Andorian
|
 Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Evo Tom Paris pročitao sam ja i tvoju priču. Za početak prvi dio s Kurak klonom ti je daleko najbolji dio i ona je definitivno tvoj najzanimljiviji lik.  Od njezine unutarnje borbe i nesigurnosti indentiteta zato što je klon, njezina začuđujuća mudrost za klingonca kod donošenja kritičnih ključnih odluka, i najipresivniji dio njezin odnos s pobjeglim vortom. Na taj dio sam najviše obratio pažnju. Dali ona upravlja s njim, on s njom, ili zajedno imaju neki skriveni plan. S obzirom da se nalazi u relativno nezavidnoj situaciji dosta je samouvjerena u borbi protiv Dominija i Gowronove frakcije. Drugi dio u Quarkovom baru, s Valanisom. Nešto sporija priča, ali bilo je zanimljivo vidjet njegovo nošenje s tim da je bio lažno optužen da je republikanac i to što nitko u njega nije vjerovao. Nekako imam osjećaj da bi baš to nepovjerenje kasnije možda moglo doći na naplatu.  I da vidio sam tu borbu koja je dosta slična s onom mojoj u Quark's baru.  Nevjerojatno kako nam se to potrefilo. I zadnji dio priče na Tesli, potpuni šok, iako mi je malo nejasno što se to točno dogodilo. I sad vidim da si na Danielu mislio kad si napisao da ti ključan glavni lik umire. Ali kako, zašto, od kud? Ili sam propustio važan dio ili to tek trebaš napisat, ali stvarno me je šokiralo kad je prava Miral rekla Mikeu da je Daniela umrla. Siguran sam da njezina smrt nije puka slučajnost ili nesretni slučaj. U svakom slučaju jako tužan kraj. E da samo da kažem mislim da si pomalo krivo shvatio. Koss je bio mjenjolik. Barem ovaj u ovoj priči koji se na kraju teleportirao negdje u nepoznato. Pravi Koss je onaj kojeg su strojari pronašli onesviještenog u svojem uredu.
_________________
|
| ned 20 lis, 2013 12:12 pm |
|
 |
|
Captain
Pridružen/a: pon 22 kol, 2011 4:24 pm Postovi: 437 Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact Koje si vrste?: Covjek
|
 Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Drago mi je da ti se svidja prica. Pa pazi, sto se tice Miral tu sam se zaista potrudio da sto bolje predstavim politicke intrige tako da mogu samo reci da mnoge stvari nisu onako kako izgledaju. I evo jedan spoiler neko bi mogao da iskoristi cinjenicu da postoje dvije Miral Valanis me trenutno najvise intrigira jer njega razvijam u skladu sa pricom, nemam bas neki poseban plan kao sto imam sa drugim bitnijim likovima tako da postoji mnogo pravaca u koje mogu da usmjerim njegov razvoj. A sto se tice Daniele, pa nije nikakav propust u pitanju, sanirali su joj povrede zadobijene u eksploziji ali su previdjeli prisustvo tromba koji se pokrenuo, izazvao emboliju i sve je bilo gotovo. E sad da li je tu bilo jos necijeg uplitanja, to necu da otkrivam  U svakom slucaju, gubitak prvog casnika i lika koji je emotivno bio povezan sa mnogim bitnijim clanovima posade mi daje dosta prostora za buduce oblikovanje price. Jasno mi je to za Krossa, nego smo do sada imali dosta likova koji su u potpunosti zamjenjeni sa mjenolicima ili su radili za njih a njega je samo oponasao jedan mjenolik. Nego, zanima me sta dalje da ocekujemo u tvojim pricama, daj neki spoiler 
_________________ Mr. Paris, set a course...for home!
|
| ned 20 lis, 2013 3:49 pm |
|
 |
|
Defender of Earth
Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am Postovi: 3611 Lokacija: Trešnjevka,Zagreb Spol: Muški Naj Serija: ENT Naj Film: First Contact Opis Stanja: Ponfo miran Koje si vrste?: Andorian
|
 Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Ma taj dio s njom ti je definitivno najkvalitetniji i ciljano smišljen dio. Ostalo je koliko sam skužio više smišljanje u toku, kakav je i kod mene slučaj. A je, sigurno će gubitak jednog od glavnih likova imati velike posljedice na daljni razvoj ostalih likova i priče, pogotovo Mikea. Nee to da u potpunosti zamjenim Kossa bi mi bilo neprihvatljivo. S obzirom da mi je jedan od glavnih likova sigurno se jednog od njih neću sam tak rješit. Aaa sad kaj se tiče spojlera za buduće priče? Pa evo odmah sad u sljedećoj će recimo Leyton uz pokroviteljstvo Dominija obznaniti javnosti "nezavisnost" Zemlje, što će pak imati velike posljedice na samu Federaciju.  To ujedno i objašnjava prekid komunikacije i brodove na Zemlji. 
_________________
|
| ned 20 lis, 2013 4:42 pm |
|
 |
|
Captain
Pridružen/a: pon 22 kol, 2011 4:24 pm Postovi: 437 Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact Koje si vrste?: Covjek
|
 Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Suikotreki je napisao/la: Ma taj dio s njom ti je definitivno najkvalitetniji i ciljano smišljen dio. Ostalo je koliko sam skužio više smišljanje u toku, kakav je i kod mene slučaj. Tako je, imam naravno dosta planova za glavnu pricu ali ih ''u hodu'' mijenjam, razradjujem i doradjujem (originalno je kapetan trebao da pogine i Daniela da ga smjeni, dok je Valanis trebao da bude republikanac a ne Ha Sun),dok kod Miraline price imam tacno odredjen pocetak, tok i kraj. Citat: Aaa sad kaj se tiče spojlera za buduće priče? Pa evo odmah sad u sljedećoj će recimo Leyton uz pokroviteljstvo Dominija obznaniti javnosti "nezavisnost" Zemlje, što će pak imati velike posljedice na samu Federaciju.  To ujedno i objašnjava prekid komunikacije i brodove na Zemlji.  E tome se zaista nisam nadao, iako mi je bilo jasno da Dominij ima neke skrivene planove, nisam ocekivao taj obrt. Bice zanimljivo vidjeti kako se republikanci uklapaju u cijelu pricu a i kako ce se Federacija nositi sa tim potezom, sto ce sve opet da unese novu dinamiku i znacajno utice na svaku od nasih posada.
_________________ Mr. Paris, set a course...for home!
|
| ned 20 lis, 2013 7:28 pm |
|
 |
|
Defender of Earth
Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am Postovi: 3611 Lokacija: Trešnjevka,Zagreb Spol: Muški Naj Serija: ENT Naj Film: First Contact Opis Stanja: Ponfo miran Koje si vrste?: Andorian
|
 Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Tom_Paris je napisao/la: E tome se zaista nisam nadao, iako mi je bilo jasno da Dominij ima neke skrivene planove, nisam ocekivao taj obrt. Bice zanimljivo vidjeti kako se republikanci uklapaju u cijelu pricu a i kako ce se Federacija nositi sa tim potezom, sto ce sve opet da unese novu dinamiku i znacajno utice na svaku od nasih posada. Pa s obzirom da će taj Leytonov potez imat velikog utjecaja na budućnost Federacije mislim da bi to čak imalo pozitivnog utjecaja na Republikance. 
_________________
|
| ned 20 lis, 2013 8:10 pm |
|
 |
|
Overlord
Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm Postovi: 9995 Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact Opis Stanja: Future planning and having fun Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
|
 Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Tom_Paris je napisao/la: U momci, vi ste bas on fire  bacam se odmah na citanje vasih prica ali prvo da postavim svoju. Sutra napustam civilizaciju na deset dana tako da sam pozurio da ovo sredim i objavim, nadam se da zurba nije uticala na kvalitet. ---------------------- Edit: Procitao sam obje vase price i mogu samo reci da su bile vrijedne cekanja Sov, prvo, dopada mi se sto si poceo da razvijas i ostale glavne likove, kao sto si i rekao da hoces. Drugo, ta ambasadorica mi je od pocetka bila nekako sumnjiva i drago mi je sto mi se intuicija pokazala tacnom. Jedva cekam da vidim sta to ona ima u planu i ko stoji iza nje. Zatim, svidjelo mi se i to sto smo imali priliku da vidimo Worfa i sto si adresirao sav taj metez u Klingonskom carstvu. Moram priznati da mi je bilo malo cudno da vidim i drugu stranu price posto je ja pretezno pricam iz Miraline perspektive  Ovo sa republikancima bio je pun pogodak i iako si to vec bio najavljivao iznenadila me je Jennyna upletenost. Odlicna prica Hehehe super onda. Drago mi je da ti se sviđa priča. Mislim da mi je to ujedno jedna od najdužih dosad i dosta je kompleksna. Za ambasadoricu tj. agenticu si mi ti dao ideju da ju tako napravim. Prvotni plan mi je bio da se radi o normalnoj romulanskoj ambasadorici, al ono kad si napisao da ti se ne čini baš ''čista'' me zaintrigiralo i odvelo u tom smjeru razvoja njenog lika. Kao što se može pretpostavit Treyal tj. Tal'aura radi za Tal Shiar. Eh sad neću previše spoilat oko njihovih planova, već ću samo reć da ti planovi uključuju Remance i Republikance te naravno Romulance. Worfa sam prvenstveno ubacio zbog toga da dođe sa svojom flotom do nas i pomogne nam u nadolazećoj mega bitki protiv Dominija/Breena Uglavnom mislio sam da bi to bila zgodna ideja i da nam nebi škodilo malo reinforcementsa s obzirom da se radi o floti od 500-injak dominijskih/breenskih brodova Što se tiče Republikanaca i Jenny za to si mi opet ti dao ideju, a i to je bio dobar način da pokažem sposobnosti borbenog lovca i kapetanske jahte Supremacy klase, kao i Siriusove kormilarske sposobnosti Osim toga to u vezi Jenny je omogućilo da oslobodim Siriusa od krivnje za prekid s njom Sad zapravo ispada da ga je ona namjerno zavela kako bi došla do IS bombi i podataka o Supremacy klasi
No dobro, daj mi reci kak ti se svidjela ona šala u vezi Rolfa? I šta kažeš na dodatak poluga umjesto samih tipki ko recimo u novim Trek filmovima?
A sad je red da malo proanaliziram tvoju priču
Prvi dio s Kurak i klingoncima je apsolutno odličan. Mogu reć da sam skoro pao sa stolice kad su si počeli dijelit epitete međusobno No kao i Suikija, mene također zanima kakve imaš planove za nastavak u vezi Kurak, Gowrona, Martoka i odmetnutog Vorte?
Što se tiče drugog dijela isto tako je dobar. Posebno me šokirala smrt Danijele. Isprva sam mislio da ćeš ubit Valanisa tj. da će ga ona trojica sredit. Ono što mi je također zapelo za oko jest zanimljiva slučajnost kako nitko od naših likova se nije našao istovremeno u Quarksu 
Sve u svemu nestrpljivo isčekujem nastavak u kojem ćemo svi sudjelovat sa svojim glavnim likovima. Uglavnom radi se o onom prethodno spomenutom sastanku plus o ovom što je Suiko spomenuo
_________________ “Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

ST battles audio/video tribute!
|
| ned 20 lis, 2013 8:11 pm |
|
 |
|
Captain
Pridružen/a: pon 22 kol, 2011 4:24 pm Postovi: 437 Spol: Muški Naj Serija: VOY Naj Film: First Contact Koje si vrste?: Covjek
|
 Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Odlicno si to uradio, sad me bas zanima kako ces dalje razvijati tu podradnju (valjda je ovo pravi izraz sa subplot  ) i kakava ce biti ambasadoricina dalja uloga. Sto se tice Jenny, nju nemoj nikako da zapostavis, dosta potencijala se krije u tom liku s obzirom da je imala dosta vremena da spijunira Siriusa i posadu i to moze biti dobro iskorisceno. Da, Rolfa si stvarno ucinio komicnim likom, samo se nadam da nije bio u ''akciji'' sa warp jezgrom  A sto se tice poluge, mislim da je svaka novina dobrodosla. E sto se tice razvoja moje price, pa rekao sam vec da bi neko mogao da iskoristi cinjenicu da postoje dvije Miral i to ce biti zanimljivo vidjeti, samo ako uspijem dobro sve da opisem. Mogu reci da svakog od tih aktera ocekuje par sokantnih saznanja i da je meni ovaj vjecnik Molor poprilicno sumnjiv E sto se tice tih planiranih sastanaka, bicu siroke ruke kada su spojleri u pitanju pa cu reci da Michael njima nece prisustvovati (naravno, ja cu biti prisutan samo sa drugim likom  ) Jedva cekam da uradimo tu kombinovanu pricu. Dobro opazanje sto se tice Quarks-a, da smo se ranije organizovali mogli smo napraviti neku kombinaciju. Isto tako, logicno bi bilo da su neki clanovi nasih posada medjusobno povezani i da imaju kakvu takvu zajednicku istoriju.
_________________ Mr. Paris, set a course...for home!
|
| ned 20 lis, 2013 8:53 pm |
|
 |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|