Sada je: sub 27 lip, 2026 11:31 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 389 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 26  Sljedeća
 Star Trek XI 

Ocjene filma:
10 38%  38%  [ 18 ]
9 19%  19%  [ 9 ]
8 13%  13%  [ 6 ]
7 13%  13%  [ 6 ]
6 4%  4%  [ 2 ]
5 2%  2%  [ 1 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 11%  11%  [ 5 ]
Ukupno glasova : 47

 Star Trek XI 
Autor/ica Poruka
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Lt Joker je napisao/la:
, ratuje s Xindima koji se nikada 'kasnije' ne spominju,

Jooj molim te reci mi da sešališ...
Ako neka serija ima pun k...c rasa koji se spominju samo jednom (i to u samo jednom nastavku) i nikad više onda su to TOS i TNG...
Da ne zaboravimo famozni First Federation i Commender Balok.
A taj First Federation je uvrstan pod države kao Federacija ili Klingonsko Carstvo. :|

_________________
Image


uto 12 svi, 2009 10:58 pm
Profil
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
MacGyver je napisao/la:
Svejedno, ne kuzim zakaj si lockao onu anketu tam di joj je mjesto...

Zato što bi se onda ljudi raspisali na dva mijesta i bilo bi duplih postova.

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


uto 12 svi, 2009 11:02 pm
Profil ICQ
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Glasam za 9

Odličan film (10), zabavan SF film s odličnim specijalnim efektima i idejama, ali ne toliko dobar kao Trek film, tako da bi ocjena od mene bila 8.5-9

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 12 svi, 2009 11:06 pm
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
evo, kad bih morao reci broj neka to bude osam, tako da sljedeci film ima prostora biti jos bolji i pobrati devetku!

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


sri 13 svi, 2009 3:51 pm
Profil ICQ Web stranica
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
ja cu pretjerati, ali sam dugo ceko nesto od Treka da izadje i odusevio me, nadmasio moja ocekivanja...a nije sj*** kanon :mrgreen: zato ide 10ka...

_________________
slika


sri 13 svi, 2009 5:08 pm
Profil ICQ
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Locutus DM je napisao/la:
ja cu pretjerati, ali sam dugo ceko nesto od Treka da izadje i odusevio me, nadmasio moja ocekivanja...a nije sj*** kanon :mrgreen: zato ide 10ka...

Još ga je popravio...
Uvrstio ENT u kanon izbacio sve ostalo. :lolsmjeh: :lolsmjeh:
Samo zbog toga ocjena 10. :lolsmjeh: :lolsmjeh:

_________________
Image


sri 13 svi, 2009 5:11 pm
Profil
Lieutenant Junior Grade
Lieutenant Junior Grade
Avatar

Pridružen/a: uto 21 stu, 2006 7:09 pm
Postovi: 135
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Film je odličan, desetku je zaslužio već samim time što je u kino privukao i dobar dio populacije koja je do sada odbijala gledati ST.
I to govorim iz vlastitog iskustva, budući da je apsolutno svatko iz mojeg društva do sada odbijao ikakvu pomisao na gledanje bilo čega od ST-a.
Upotrebom svakojakih prijetnji odvukla sam ih u kino i od tog dana do sada ne prestajem primati svakojake prohtjeve oko posuđivanja dvd-a :D


sri 13 svi, 2009 11:53 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: ned 25 lip, 2006 8:24 pm
Postovi: 901
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Nisam :P
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Ocekivanja su mi ionako bila visoka, a film ih je uspio nadmasiti. Impresivno su svi odglumili likove, najvise me iznenadio Kirk i McCoy koji su to odradili mozda cak i bolje od originala. Super je sto su stavili prizore iz djetinstva, lol za nokiu ^^

Prijevod nisam citao vec sam htio obuhvatiti sve prizore i upiti sto vise od filma. Frend mi je poslije rekao da su prevodili gluposti, jedino sto sam primjetio je da su preveli Bones (kostolom) wtf :roll:

Inace J. J. Abrams je car to tvrdim jos od Losta i Cloverfielda i nije bilo nikakvih sumnji da ce me sada razocarati. Sljedeci film ce biti jos bolji jer su se sada otvorile opcije kojih iskreno nisam vidio prije pocetka prikazivanja filma.

Jos samo da komentiram jedinog covjeka koji je nezadovoljan s ovim filmom na forumu MacGyvera. Ne znam u cemu je problem imas film koji je uspio privuci malo siru publiku i koji je donio i donijet ce ogromne pare ka Star Treku i time pridonijeti buducim projektima. Film kao i svaki drugi ima svojim pogresaka, ali ne te velicine da ga sa proglasi neuspjehom. JA sam zadovoljan s filmom i zeljno iscekujem prvi trac o sljedecem. :thumbs2:

_________________
slika

"This is usually the part where people start screaming."


čet 14 svi, 2009 8:18 pm
Profil ICQ
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Ocjena 10, jer je film fakat zakon :biggrinlove: :thumbs2:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


pet 15 svi, 2009 3:41 pm
Profil YIM Web stranica
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Lucius je napisao/la:

Jos samo da komentiram jedinog covjeka koji je nezadovoljan s ovim filmom na forumu MacGyvera. Ne znam u cemu je problem imas film koji je uspio privuci malo siru publiku i koji je donio i donijet ce ogromne pare ka Star Treku i time pridonijeti buducim projektima. Film kao i svaki drugi ima svojim pogresaka, ali ne te velicine da ga sa proglasi neuspjehom. JA sam zadovoljan s filmom i zeljno iscekujem prvi trac o sljedecem. :thumbs2:


Samo da se nadovežem... film ima pogrešaka... ali na te pogreške mogu cjepidlačit samo stari fanovi Star Treka....
A ovaj film je htjeli mi to priznati ili ne učinio nešto što niti jedan do sad nije uspio... u večoj ili manjoj mjeri popularizirao Star Trek...

_________________
Image


pet 15 svi, 2009 4:13 pm
Profil
Imperial Fleet Commander
Imperial Fleet Commander
Avatar

Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm
Postovi: 2067
Lokacija: Agud Aser, Andoria
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: </3
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Svaka čast na filmu na popularizaciji Treka, al meni ni nakon šestog (6.) gledanja nije sjeo. Žali Bože i nove serije ako će se furat na 11-icu :thumbs3: :thumbs3: :thumbs3: :thumbs3: :thumbs3:

_________________
slika


pet 15 svi, 2009 5:44 pm
Profil Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Alokin je napisao/la:
Svaka čast na filmu na popularizaciji Treka, al meni ni nakon šestog (6.) gledanja nije sjeo.

Hoćeš reći da si se nadao da će ti film sjesti posije 6-og gledanja, nakon što ti već pet puta nije sjeo? :-s


pet 15 svi, 2009 5:52 pm
Profil Web stranica
Imperial Fleet Commander
Imperial Fleet Commander
Avatar

Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm
Postovi: 2067
Lokacija: Agud Aser, Andoria
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: </3
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
_Oz je napisao/la:
Hoćeš reći da si se nadao da će ti film sjesti posije 6-og gledanja, nakon što ti već pet puta nije sjeo? :-s


Da, al očito je problem u meni... možda ipak nisam Trekkie...

_________________
slika


pet 15 svi, 2009 7:06 pm
Profil Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Alokin je napisao/la:
Da, al očito je problem u meni... možda ipak nisam Trekkie...

Hehe, znam ljude kojima bi laknulo :mrgreen:

Ne budi tako strog prema sebi, ne sviđa ti se, i šta sad? Nisi ni prvi ni zadnji. Samo nemoj napadat nas kojima se sviđa, i sve 5. :thumbs2:


pet 15 svi, 2009 7:22 pm
Profil Web stranica
Imperial Fleet Commander
Imperial Fleet Commander
Avatar

Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm
Postovi: 2067
Lokacija: Agud Aser, Andoria
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: </3
Post Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
Ma, nisam ja nikog napao, a ako se netko osjeća napadnutim, ispričavam se... možda sam samo imao nerealna očekivanja od filma...

_________________
slika


pet 15 svi, 2009 7:27 pm
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 389 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 26  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan