Sada je: čet 25 lip, 2026 8:46 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 
 6x12 - Who Mourns for Morn? 

Ocijeni epizodu
10 23%  23%  [ 3 ]
9 8%  8%  [ 1 ]
8 23%  23%  [ 3 ]
7 23%  23%  [ 3 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
5 8%  8%  [ 1 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 15%  15%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 13

 6x12 - Who Mourns for Morn? 
Autor/ica Poruka
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post 6x12 - Who Mourns for Morn?
Who Mourns for Morn?
(Tko žali za Mornom?)




Sezona: 6
Epizoda: 12
Datum premijere: 4 February 1998
Prikazano na HRT-u: 01.05.2009



slika


Scenarist: Mark Gehred-O'Connell

Redatelj: Victor Lobl

Stardate: Unknown (2374)


Gostujući Glumci:
Gregory Itzin - Hain
Brad Greenquist - Krit
Bridget Ann White - Larell
Cyril O'Reilly - Nahsk
Mark Allen Shepherd - Morn


Kratak sadržaj: (preuzeto s ST CENTRA)
Posada je šokirana spoznajom da je Morn poginuo u ionskoj oluji. Quark u tome vidi priliku za zaradom pa organizira ispraćaj u svom baru. Sisko donosi vijesti o tome da je Morn ostavio Quarku svu svoju imovinu. Po financijskim izvještajima Morn bi trebao biti "švorc", ali Quark ne odustaje i pretražuje njegovu sobu. Pronalazi samo Larell, Mornovu bivšu ženu, koja mu govori o skrivenoj mirovinskoj zakladi i njenoj vrijednosti od tisuću poluga latinuma.



Detaljnije informacije: Memory alpha

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pet 01 svi, 2009 1:00 am
Profil ICQ Web stranica
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: 6x12 - Who Mourns for Morn?
8
Mislim da i Garak može zavidjeti Mornu na njegovoj lukavosti. Jednim potezom je ubio 4 muhe koje su se skupile oko njegovog kolača. U svemu tome Quark je odigrao značajnu ulogu i dobio svoj dio kolača.
.............CJ57436...............
Ona dva brata i njihovo držanje podsječaju na neke gangsterske scene iz filmova o Mafijašima sa Sicilije.
Zakon izjava da samo primitivne kulture smatraju zlato vrijednom robom.
.............CJ57436...............

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


pet 01 svi, 2009 1:54 am
Profil ICQ
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 6x12 - Who Mourns for Morn?
Morn napokon dobio epizodu :)
Izgleda da u "brbljavom" mornu ima vise toga nego sto bi covjek ocekivao ,nakon sto je lazirao svoju smrt i nakon sto je quark saznao da morn ima latinuma dosta , oko quarka su se poceli vrtit sumljivi tipovi (od kojih mi je jedan poznat kao lik , onaj covjek), da bi na kraju se sumljiva ekipa skoro poubijala a quark skuzio da je uposiljci latinuma samo zlato , no na kraju se morn pojavio ispred quarka i otkrio mu da je latinum u njegovom zeludcu pa na kraju i quarku poklonio malo latinuma :)

7
Ps , mogli su na kraju ucinit da morn progovori ali nema veze mozda i bolje da nije , inace stvarno je morn lukav i kao garak ispao :mrgreen:

_________________
Surviving the new decade


pet 01 svi, 2009 11:05 am
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: 6x12 - Who Mourns for Morn?
...ahahaha Quark ima holografskog Morna...
...Odo je mislio da je pravi... :lolsmjeh:

...no Sisko dođe i kaže da je Mornov brod upao u ionsku oluju te dje je on mrtav... :(

LOL Klingonci su na karminama...

ahahah Morn ostavi svo nasljedstvo Quarku...
...no jave se i neki kojima je također stalo do nasljedstva...
...te bude malo zavrzlama...

...Quark dobi sliku na glavu i skoro ostane bez prsta... :lolsmjeh:

LOL iz Bolijanske banke dojde samo zlato bez latinuma...
...a oni koji također traže nasljedstvo sukobe se međusobno,te budu uhičeni , i sve ostaje Quarku koji baš i nije presretan... :lolsmjeh: :lolsmjeh:

LOL Morn je to sve lažirao da bi se riješio suradnika s koima je opljačkao banku...
...a latinum je čuvao u želucu... te ispljune malo za Quarka... :lolsmjeh: :lolsmjeh:

...samo neznam kako je to dosta za 100 poluga... no dobro...
...tko sam ja da se petljam u gold pres latinum... :lolsmjeh:


7

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sub 02 svi, 2009 12:40 am
Profil ICQ Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm
Postovi: 2424
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Asimiliran !
Post Re: 6x12 - Who Mourns for Morn?
10 ocjena
Morn mi je zakon lik :lol:
radnja tko neki krimic :mrgreen:

_________________
Image


ned 03 svi, 2009 9:30 pm
Profil
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Re: 6x12 - Who Mourns for Morn?
E ova mi je epizoda blesava i nelogična. Kako je Morn mogao lažirati da je njegov brod završio u oluji i poginuo a starfleet nije skužila? =; Morn, pljačkaš :lol: Ocjena 1


ned 03 svi, 2009 10:43 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: 6x12 - Who Mourns for Morn?
PrincMatias je napisao/la:
E ova mi je epizoda blesava i nelogična. Kako je Morn mogao lažirati da je njegov brod završio u oluji i poginuo a starfleet nije skužila? =; Morn, pljačkaš :lol: Ocjena 1


...ti si sve krivo povezao...
...ona je mogao samo lažni izvještaj poslati...
...ili nešto tako... ail ise dogovoriti s ekipom s postaje da tu vijest prenesu postajom...
...dok se on ne skrije negdje i dok se ne riješi situacija...

...a samo je pomogao u pljački...
...mislim da je bio sporedni lik... :)

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pon 04 svi, 2009 1:41 am
Profil ICQ Web stranica
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: 6x12 - Who Mourns for Morn?
Ocjena 8 - vrlo zabavna epizoda :thumbs2:
Quark umjesto pravog Morna koji je na putu, je napravio njegov hologram, kako mu ne bi pao profit u baru :lolsmjeh: , a svi ostali uključujući i Oda, misle da je to pravi Morn :lolsmjeh:
Sisko saznaje da je Morn poginuo u ionskoj oluji, i Quark je održao komemoraciju, i to jako dobro :thumbs2:
Quark saznaje da je Morn ostavio svo nasljedstvo njemu, a ovaj je poludio od sreće te na kraju saznao da Morn nema ništa osim blata, one trule cikle i slike :lolsmjeh:
Mornova ''bivša žena'' mu kaže da Morn ima mirovinu od 1000 cigli latinuma te je Quark oduševljen, ali kad je čuo da će ga morat dijelit s njom, malčice se razočarao :lolsmjeh:
Quarka su napala 2 muljatora, zbog tog latinuma te je završio sa slikom na glavi i skoro su mu palac odrezali :lolsmjeh:
Osim njih dvojice i Mornove ''bivše žene'', latinum želi i nekakav ''agent kraljevske obitelji'' te mu kaže da je Morn trebao bit princ :lolsmjeh:
Na kraju se Quark uspijeva dogovorit sa svima i podiže latinum :thumbs2:
Quark se izvukao, bacajući se u onaj kontejner s latinumom, dok su se ostali skoro pobili međusobno :lolsmjeh:
Fakat se super izvukao, ali je saznao da to nije latinum već obično zlato (ja se ne bih ni s tim bunio :mrgreen: :wink:), i popiz**o je :lolsmjeh:
:shocked: Morn se pojavio, i otkrio je Quarku da je lažirao svoju smrt kako bi se riješio ostatka ekipi s kojima je opljačkao banku - fakat je to dobro izveo :thumbs2: , jedino nije uredu što je Quark skoro poginuo zbog toga [-X
:shocked: tko bi rekao da je Morn pljačkao banku :lolsmjeh:
Svoji latinum je Morn pohranio u svom drugom želucu :shock: - fakat je to dobra ideja bila za skrivanje tolke ušteđevine :thumbs2:
Quark je dobio malu časicu latinuma od Morna kao iskupljenje, koja je dovoljna za 100 cigli latinuma :shocked: :thumbs2:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


pon 04 svi, 2009 10:30 am
Profil YIM Web stranica
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Avatar

Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm
Postovi: 7805
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 6x12 - Who Mourns for Morn?
Desetka. Vrlo zanimljiva epizoda. Pogotovo mi se svidio kraj kada se Morn vraća živ a Quark mu kaže "Mislio sam da smo prijatelji". :mrgreen: :D

_________________
She's got a date at midnight with Nosferatu.


sri 06 svi, 2009 6:46 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
Post Re: 6x12 - Who Mourns for Morn?
Ja sam dao 5, ova jedinica nije moja, a me ponovo ne napadnete bezveze

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


sri 06 svi, 2009 11:51 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: 6x12 - Who Mourns for Morn?
MacGyver je napisao/la:
Ja sam dao 5, ova jedinica nije moja, a me ponovo ne napadnete bezveze



LOL... a kad nisi ti uvijek se nađe netko...
...izgleda da Ds9 dosta loše kotira kod fanova...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


čet 07 svi, 2009 12:44 am
Profil ICQ Web stranica
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Avatar

Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm
Postovi: 7805
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 6x12 - Who Mourns for Morn?
Ma ima DS9 svojih trenutaka. :mrgreen:

_________________
She's got a date at midnight with Nosferatu.


sub 09 svi, 2009 11:46 pm
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: 6x12 - Who Mourns for Morn?
Ocjena 7. Zavrlzlame sa Mornom i njegovim imetkom. Skrivanje latinuma u želucu. I ostale ludorije. Simpatična epizoda.


uto 19 sij, 2010 7:18 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan