| Autor/ica |
Poruka |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 5x12 - The Beggoten
The Beggoten (Novorođenče)Sezona: 5 Epizoda: 12 Datum premijere: 27.1.1997 Prikazano na HRT-u: 24.3.2009. Scenaristi: René Echevarria Redatelj: Jesús Salvador Treviño Stardate: nepoznat (2373) Gostujući Glumci: * Rosalind Chao - Keiko O'Brien * Duncan Regehr - Shakaar Edon * Peggy Roeder - Y'Pora * James Sloyan - Mora Pol Kratak sadržaj: (preuzeto sa ST centra) Kira odlazi u bolnicu kako bi rodila i dok su svi zaokupljeni tom sretnom viješću Odo je nezainteresiran time već svu svoju pažnju posvećuje svojoj «bebi». Bivši mijenjolik je nabavio malog mijenjolika od Quarka i nakon što je Dr. Bashir zaliječio sve bolesti koje je imao Odo počinje poučavati svoje «dijete» kako može mijenjati oblik. No nezadovoljan je kada na postaju dođe Dr. Mora, Bajorac koji je «podigao» Odu. Detaljnije informacije: Memory AlphaKompletan scenarij: ST Minutae
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| uto 24 ožu, 2009 3:19 am |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: 5x12 - The Beggoten
Lol kira imala veliku ceremoniju rođenja a obrien i shakaar se malo posvadili, dijete je napokon doslo na svijet Odo je imao srecu da bas quark nađe maloga foundera i da se on brine o njemu , scena sa worfom kao i ona kasnije sa quarkom i slavljenjem je bila smijesna , do je saznao da razvoj i odrastanje mora bit tesko i uz pomoc malog osnivaca je shvatio zasto je neke stvari prolazio u zivotu , na kraju je kao dar dobio ponovno mogucnost mijenjanja oblika  , nazalost mali mjenjolik nije mogao sam opstat i prezivjet 7
_________________ Surviving the new decade
|
| uto 24 ožu, 2009 3:20 am |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm Postovi: 2424 Lokacija: OSIJEK Spol: Muški Naj Serija: ENT Opis Stanja: Asimiliran !
|
 Re: 5x12 - The Beggoten
6 ocjena Odo posto mjenjelik oped ,Kira napokon rodila ,Quarkov prijedlog za rijesavanje ukocenih leda 
_________________
|
| uto 24 ožu, 2009 1:46 pm |
|
 |
|
Goddess in green
Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am Postovi: 4415 Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: Nemesis Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
|
 Re: 5x12 - The Beggoten
Ocjena 5, jer mi epizoda nije ništa posebno i ne sviđa mi se način na koji je Odo opet postao mjenjolik.
|
| uto 24 ožu, 2009 7:51 pm |
|
 |
|
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm Postovi: 7805 Spol: Ženski Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: 5x12 - The Beggoten
Petica. Epizoda me ostavila ravnodušnom.
_________________ She's got a date at midnight with Nosferatu.
|
| uto 24 ožu, 2009 11:41 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: 5x12 - The Beggoten
LOL Odu se uklještio živac na leđima... Quark donese neku kutiju u kojoj je mlad mjenjolik... Kira se pokušava poroditi, ali ne ide...
Odu u posjet loazi Dr.Mora koji je počeo raditi s njim kad je bio 'mali'... Odo pokušava naučiti mjenjolika njegovu svrhu, no ne ide mu baš... Odo ipak prepušta da Mora svojim tehnikama jer flota traži rezultate...
Joj kak mi je Miles smiješan kad djeluje kao rob masirajući Kirina stopala... Sviđa mi se nova frizura Narys... ženstvenija je...
Quarku je sretni Odo veoma čudan, te zaključi da nešto nije u redu sa svijetom... LOL
Shakar i Miles su bili smiješni prilikom Kirinog poroda...
...aaaaa mali mjenjolik umire... zračenje kojemu je bio izložen ipak je bilo kobno... Odo ga primi ruku, te se one nekako integrira u njega, i on ponovo može mijenjati oblik...
...tužna priča s sretnim završetkom... ...neka bude 9...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sri 25 ožu, 2009 10:58 am |
|
 |
|
Overlord
Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm Postovi: 9995 Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact Opis Stanja: Future planning and having fun Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
|
 Re: 5x12 - The Beggoten
Ocjena 8 - dost dobra epka Kira ima čitavu ceremoniju povodom rađanja, a Miles se buni jer mu se neda udarat po onom malom gongu te se na kraju čak posvađa sa Shakarom Odo je od Quarka dobio bebu metamorfa Ipak mora Odo učiti na teži način uz pomoć znanstvenim metoda i pokusa sa svojim učiteljem Dr. Morom Nažaslost metamorf umire i nemože živjet samostalnim životom već na kraju prelazi u Oda i daje mu natrag ono što su mu founderi oduzeli tj. Odo je ponovno metamorf
_________________ “Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

ST battles audio/video tribute!
|
| pon 30 ožu, 2009 5:02 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm Postovi: 1636 Lokacija: Zagreb
|
 Re: 5x12 - The Beggoten
lame epizoda. 3
_________________ "He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."
|
| uto 07 tra, 2009 4:09 pm |
|
 |
|