|
|
Registracija • Chat • ČPP
• Pretražnik • Prijava |
|
Sada je: čet 25 lip, 2026 8:48 am.
|
Neodgovoreni postovi | Aktivne teme
| Autor/ica |
Poruka |
|
Felis Minor
Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:03 pm Postovi: 2937 Lokacija: Heterotopija <3 Opis Stanja: namjerila se kosa na brus Koje si vrste?: Galipotanka u tuđini
|
 Re: 4x19 - Hard Time
Možda bi bilo bolje da u daljnjim epizodama postoje neke sitne reference. Ništa specijalno. Na primjer, Bashir pita O'Briena može li tad i tad na pikado, a O'Brien odgovori da ne može jer baš tada mora Telnorriju, Bashir ga pita kako napreduje terapija, O'Brien kaže da prilično dobro i onda se prijeđe na radnju konkretne epizode.
_________________ Miruj u njih. Kako znadu rade, a da znadu, bilo bi ih sram; želi radje, grudi kad ohlade, da ne bude tako nam.
Hugo Badalić, Otkud pjesan?
|
| sri 04 ožu, 2009 12:09 am |
|
 |
|
Goddess in green
Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am Postovi: 4415 Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: Nemesis Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
|
 Re: 4x19 - Hard Time
TerNek je napisao/la: RAI'TARA je napisao/la: TerNek je napisao/la: Ma ziher. Onda su Picarda trebali nakon stogodišnjeg životnog iskustva u epki "Inner light" trebali vratit u osnovnu da provjere zna li se normalno potpisat na latinici.  Pa to sa Picardom također. Nema ga na Enterpriseu 100 godina i vrati se na posao samo tako i sjeća se svega. A stožer ga samo tako ostavi na brodu. I to mi je bilo neuvjerljivo i glupo.Zašto bi ga se micalo? Nigdje ne piše da su Picardu i Milivoju ta nova iskustva izbrisala sve što su prije bili i znali. RAI'TARA je napisao/la: Ja se ne sjećam gdje sam bila prije 10 godina.  Ne možeš sebe uspoređivati sa školovanim i iskusnim Starfleet časnicima. Oni su to u vrijeme radnje, kao što su bili i prije 10 godina. Ti si prije 10 godina bila curica koja se jedva znala pošteno potpisati. NHF, ali razlika je golema.  Stvar je u tome da se ja ne sjećam recimo prezimena i imena nekih ljudi koji su išli sa mnom u osnovnu školu, recimo. U isti razred. Ono što hoću reći da se stvari zaboravljaju nakon pet godina a da ne govorim o 10, 20 ili 100.
U stvarnosti ih nikad nebi samo tako pustili, već bi morali ponovno polagati testove da vide dali su još uvjek sposobni vršiti svoje dužnosti.
Uglavnom to mi nije sjelo u obje epizode, nije mi bilo uvjerljivo.
Da odgovorim na drugi post. Ne nisam glasala za tu epizodu TNG-a, ali da jesam dala bi joj najviše ocjenu 2, zbog spomenutih razloga. 
|
| sri 04 ožu, 2009 12:55 am |
|
 |
|
Overlord
Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm Postovi: 9995 Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact Opis Stanja: Future planning and having fun Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
|
 Re: 4x19 - Hard Time
Za ovu epizodu ocjena 9, jer dobro prikazuje kako bi se čovjek i u stvarnosti ponašao da je proveo 20 godina u zatvoru (dobro, ovo je bio fiktivni zatvor, ali ipak). Nije u redu tako nešto radit da ti se ureže u sjećanje, a pogotovo ak nisi kriv Miles nije trebao ubiti ovog ee'charu, nego ga pitat za hranu i reći mu da mu da malo Ipak mi nije jasno kako je mogao napast si kćer Taj zatvor je grozan - određuju ti baš sve i još te izgladnjuju
_________________ “Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

ST battles audio/video tribute!
|
| pon 09 ožu, 2009 12:55 am |
|
 |
|
Make it so
Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm Postovi: 8181 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact
|
 Re: 4x19 - Hard Time
PTSP je jebena stvar , pnekad ljudi u ludilu cak i na svoje napadnu 
_________________ Surviving the new decade
|
| pon 09 ožu, 2009 1:17 am |
|
 |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|