Sada je: čet 25 lip, 2026 8:48 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
 4x19 - Hard Time 

Ocjena:
Anketa je završila: pet 27 ožu, 2009 12:51 pm.
10 45%  45%  [ 5 ]
9 9%  9%  [ 1 ]
8 9%  9%  [ 1 ]
7 9%  9%  [ 1 ]
6 9%  9%  [ 1 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
3 9%  9%  [ 1 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 9%  9%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 11

 4x19 - Hard Time 
Autor/ica Poruka
Felis Minor
Avatar

Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:03 pm
Postovi: 2937
Lokacija: Heterotopija <3
Opis Stanja: namjerila se kosa na brus
Koje si vrste?: Galipotanka u tuđini
Post Re: 4x19 - Hard Time
Možda bi bilo bolje da u daljnjim epizodama postoje neke sitne reference. Ništa specijalno. Na primjer, Bashir pita O'Briena može li tad i tad na pikado, a O'Brien odgovori da ne može jer baš tada mora Telnorriju, Bashir ga pita kako napreduje terapija, O'Brien kaže da prilično dobro i onda se prijeđe na radnju konkretne epizode.

_________________
Miruj u njih. Kako znadu rade,
a da znadu, bilo bi ih sram;
želi radje, grudi kad ohlade,
da ne bude tako nam.


Hugo Badalić, Otkud pjesan?


sri 04 ožu, 2009 12:09 am
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: 4x19 - Hard Time
TerNek je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
TerNek je napisao/la:
Ma ziher. Onda su Picarda trebali nakon stogodišnjeg životnog iskustva u epki "Inner light" trebali vratit u osnovnu da provjere zna li se normalno potpisat na latinici. [-X

Pa to sa Picardom također. Nema ga na Enterpriseu 100 godina i vrati se na posao samo tako i sjeća se svega. A stožer ga samo tako ostavi na brodu. I to mi je bilo neuvjerljivo i glupo.

Zašto bi ga se micalo? Nigdje ne piše da su Picardu i Milivoju ta nova iskustva izbrisala sve što su prije bili i znali.
RAI'TARA je napisao/la:
Ja se ne sjećam gdje sam bila prije 10 godina. :)
Ne možeš sebe uspoređivati sa školovanim i iskusnim Starfleet časnicima. Oni su to u vrijeme radnje, kao što su bili i prije 10 godina.
Ti si prije 10 godina bila curica koja se jedva znala pošteno potpisati. NHF, ali razlika je golema. :wink:

Stvar je u tome da se ja ne sjećam recimo prezimena i imena nekih ljudi koji su išli sa mnom u osnovnu školu, recimo. U isti razred.
Ono što hoću reći da se stvari zaboravljaju nakon pet godina a da ne govorim o 10, 20 ili 100.

U stvarnosti ih nikad nebi samo tako pustili, već bi morali ponovno polagati testove da vide dali su još uvjek sposobni vršiti svoje dužnosti.

Uglavnom to mi nije sjelo u obje epizode, nije mi bilo uvjerljivo.

Da odgovorim na drugi post. Ne nisam glasala za tu epizodu TNG-a, ali da jesam dala bi joj najviše ocjenu 2, zbog spomenutih razloga.
:)


sri 04 ožu, 2009 12:55 am
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9995
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: 4x19 - Hard Time
Za ovu epizodu ocjena 9, jer dobro prikazuje kako bi se čovjek i u stvarnosti ponašao da je proveo 20 godina u zatvoru (dobro, ovo je bio fiktivni zatvor, ali ipak). Nije u redu tako nešto radit da ti se ureže u sjećanje, a pogotovo ak nisi kriv [-X :thumbs3: Miles nije trebao ubiti ovog ee'charu, nego ga pitat za hranu i reći mu da mu da malo [-X :thumbs3: Ipak mi nije jasno kako je mogao napast si kćer :shocked: Taj zatvor je grozan - određuju ti baš sve i još te izgladnjuju :thumbs3:

_________________
“Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

slika

ST battles audio/video tribute!


pon 09 ožu, 2009 12:55 am
Profil YIM Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 4x19 - Hard Time
PTSP je jebena stvar , pnekad ljudi u ludilu cak i na svoje napadnu :(

_________________
Surviving the new decade


pon 09 ožu, 2009 1:17 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan