Sada je: čet 25 lip, 2026 1:13 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
 2x14 - Whispers 

Ocjena
Anketa je završila: pon 15 pro, 2008 2:57 pm.
10 0%  0%  [ 0 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
8 100%  100%  [ 4 ]
7 0%  0%  [ 0 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 0%  0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 4

 2x14 - Whispers 
Autor/ica Poruka
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post 2x14 - Whispers
''Whispers''
(Šapati)


Sezona: 2
Epizoda: 14
Datum premijere: 06.02.1994
Prikazana na HRT-u:24.11.2008

slika

Scenaristi:
Redatelj: Les Landau

Gostujući glumci:
Rosalind Chao as Keiko O'Brien
Todd Waring as DeCurtis
Susan Bay as Rollman
Philip LeStrange as Coutu

Stardate: 47581.2

Kratki sadržaj: (preuzeto s STC)
Nakon povratka s zadatka iz sustava Paradas, O'Brien primjećuje kako se svi na postaji drukčije ponašaju prema njemu. Njegova žena, Keiko, ponaša se čudno i zatvoreno prema njemu, i nalazi se potajno sa Siskom, dok zastavnik DeCurtis ima naredbe baždariti postajinu sigurnosnu mrežu bez O'Brienovog znanja. Stvari postaju još čudnije kad Bashir inzistira na O'Brienovom pregledu, a i sam Sisko mu naredi da obavi pregled.

Detaljnije informacije:
memory alpha

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pon 24 stu, 2008 2:57 pm
Profil ICQ Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: 2x14 - Whispers
...eto, moja prva postavljena anketa...
...(scenarij nisam stavljao)...

...hm... nešto je čudno na postaji... svi se čudno ponašaji prema O'Brainu...
...mislio sam da je riječ o nekakvom alianskom holodecku i da je riječ o nekakvoj otmici... no malo sam se prevario...

...pobunjenici su napravili klona od O'Braina koji je bio na postaji pa je zapravo bio problem u njemu (a ostali su to znali) nego ostalima... to me malo iznenadilo... (pozitivno)
8

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pon 24 stu, 2008 3:03 pm
Profil ICQ Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 2x14 - Whispers
8
Jednostavna epizoda s dobrim obratom cijele radnje , bas lijepo pokazano kako su ponekad neke stvari percipirane na razlicite nacine , obrien je mislio da nesto nevalja s postajom a zapravo je sve valjalo s postajom ali nesto nije valjalo s njim , svi su to znali osim njega i sve se cinilo kao urota , sam obrien je funkcionirao i mislio kao da je original , iako to nije bio , sok je bio i za gledatelja i za lika unutar serije kad se otkrila istina , stvarno odlicno ispricana prica , preobrazaj negativaca u pozitivce u kratkom roku , nazalost steta sto je klon ubijen , ipak nije on kriv zbog toga sto je bio neciji pijun :(

_________________
Surviving the new decade


pon 24 stu, 2008 6:10 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
Post Re: 2x14 - Whispers
8... i ova epizoda mi je ostala u dobrom sjecanju... trebo bi je pogledat ponovo

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


pon 24 stu, 2008 8:35 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan