Sada je: ned 28 lip, 2026 1:56 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
 Brak između Nane i Alexandera 
Autor/ica Poruka
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Brak između Nane i Alexandera
Čudim se da netko već nije postavio temu o braku, ljubavi, zajedničkom životu i rastavi između Nane Visitor i Alexandera Siddiga iliti Kire i Dr. Bashira. U braku su bili od 1997. do 2001.g. a 1996. dobili zajedničkog sina Djanga El Tahira El Siddiga. Zašto njihova veza nije bila ukomponirana aktivno u DS9 tj. zašto nije išlo u tom smjeru a po meni je trebalo, jer bi bolje svakako izgledala varijanta između Kire i doktora nego što je bilo između Kire i Oda.............


pon 02 ožu, 2009 1:09 am
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Brak između Nane i Alexandera
Iskreno neznam , kira i odo su bili sasvim okey , julian mi je vise bio za tipove kao dax ili ezri 8)

_________________
Surviving the new decade


pon 02 ožu, 2009 1:12 am
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Brak između Nane i Alexandera
captain je napisao/la:
Iskreno neznam , kira i odo su bili sasvim okey , julian mi je vise bio za tipove kao dax ili ezri 8)

indeed.
Kira i Odo su mi cek bili ok.
neznam, nekako mi to totalno pase za Odin lik.

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


pon 02 ožu, 2009 1:39 am
Profil ICQ Web stranica
Felis Minor
Avatar

Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:03 pm
Postovi: 2937
Lokacija: Heterotopija <3
Opis Stanja: namjerila se kosa na brus
Koje si vrste?: Galipotanka u tuđini
Post Re: Brak između Nane i Alexandera
A s kim bi onda bio Odo?

_________________
Miruj u njih. Kako znadu rade,
a da znadu, bilo bi ih sram;
želi radje, grudi kad ohlade,
da ne bude tako nam.


Hugo Badalić, Otkud pjesan?


pon 02 ožu, 2009 5:38 pm
Profil Web stranica
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: Brak između Nane i Alexandera
S Lwaxanom Troi. :mrgreen:

_________________
slika


pon 02 ožu, 2009 7:44 pm
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Brak između Nane i Alexandera
Meni to sa Kirom i Odom nikad nije sjelo. Nisu mi neki par, i nisu me baš uvjerili u tu svoju veliku ljubav. Kira bi bolje pristajala baš Bashiru, a između njih je i u stvarnosti postojala privlačnost.


uto 03 ožu, 2009 12:17 am
Profil
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Brak između Nane i Alexandera
Moš si mislit em doma pa još i na filmu-seriji! Što je previše , previše je! :mrgreen:

Kira i Odo, malo neobični, zapravo Odo mi je čudan, mazohistički je trpija sve nebi li pa u mislost drug... (nesmin zbog RAI :mrgreen: ) Kire.
A ona Kad su joj svi drugi dosadili zapazila Oda!

To mi baš i "ne pije vodu" ka neka vela ljubav. Ali.....

Pozdrav

Sex machine 77

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


uto 03 ožu, 2009 12:32 am
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Brak između Nane i Alexandera
buco je napisao/la:
Kira i Odo, malo neobični, zapravo Odo mi je čudan, mazohistički je trpija sve nebi li pa u mislost drug... (nesmin zbog RAI :mrgreen: ) Kire.
A ona Kad su joj svi drugi dosadili zapazila Oda!

To mi baš i "ne pije vodu" ka neka vela ljubav. Ali.....


E, pa baš to. Loše su to izveli skroz. Na kraju je dobije i onda ju ostavi radi velike veze, svoju ''veliku ljubav''


uto 03 ožu, 2009 12:35 am
Profil
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Brak između Nane i Alexandera
Točno si primjetila! :wink:

Pozdrav

Male veze 2

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


uto 03 ožu, 2009 12:46 am
Profil
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Re: Brak između Nane i Alexandera
RAI'TARA je napisao/la:
buco je napisao/la:
Kira i Odo, malo neobični, zapravo Odo mi je čudan, mazohistički je trpija sve nebi li pa u mislost drug... (nesmin zbog RAI :mrgreen: ) Kire.
A ona Kad su joj svi drugi dosadili zapazila Oda!

To mi baš i "ne pije vodu" ka neka vela ljubav. Ali.....


E, pa baš to. Loše su to izveli skroz. Na kraju je dobije i onda ju ostavi radi velike veze, svoju ''veliku ljubav''


Da slažem se da je izvedba loša ali mislim da bi Kira bolje funkcionirala u serijalu sa Bashirom, premda je on radio oko Dax, jer si i fizički pašu i po nekakvim karakternim crtama pa dobri bi bili zajedno 8)


uto 03 ožu, 2009 1:00 am
Profil
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Avatar

Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm
Postovi: 7805
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Brak između Nane i Alexandera
Meni je Bashir preiritantan da bude s nekim. :mrgreen:

_________________
She's got a date at midnight with Nosferatu.


uto 03 ožu, 2009 10:20 am
Profil
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Brak između Nane i Alexandera
RAI'TARA je napisao/la:
buco je napisao/la:
Kira i Odo, malo neobični, zapravo Odo mi je čudan, mazohistički je trpija sve nebi li pa u mislost drug... (nesmin zbog RAI :mrgreen: ) Kire.
A ona Kad su joj svi drugi dosadili zapazila Oda!

To mi baš i "ne pije vodu" ka neka vela ljubav. Ali.....


E, pa baš to. Loše su to izveli skroz. Na kraju je dobije i onda ju ostavi radi velike veze, svoju ''veliku ljubav''

Sad kad smo već kod Oda. Kaj bi on mogao sve normalno obavljat posao?
Mislim ima li on sve potrebne alate, s obzirom da njegova vrsta nema organe ni ništa što inače ima živo tijelo? :-k :-k

_________________
Image


uto 03 ožu, 2009 11:40 am
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Brak između Nane i Alexandera
Suikotreki je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
buco je napisao/la:
Kira i Odo, malo neobični, zapravo Odo mi je čudan, mazohistički je trpija sve nebi li pa u mislost drug... (nesmin zbog RAI :mrgreen: ) Kire.
A ona Kad su joj svi drugi dosadili zapazila Oda!

To mi baš i "ne pije vodu" ka neka vela ljubav. Ali.....


E, pa baš to. Loše su to izveli skroz. Na kraju je dobije i onda ju ostavi radi velike veze, svoju ''veliku ljubav''

Sad kad smo već kod Oda. Kaj bi on mogao sve normalno obavljat posao?
Mislim ima li on sve potrebne alate, s obzirom da njegova vrsta nema organe ni ništa što inače ima živo tijelo? :-k :-k

Pa, preuzme oblik ''alata'' koji su potrebni. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


uto 03 ožu, 2009 3:46 pm
Profil
nešt po svom izboru
Avatar

Pridružen/a: ned 08 vel, 2009 12:42 pm
Postovi: 1210
Lokacija: Sector001
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Dezurni krivac za sve
Post Re: Brak između Nane i Alexandera
kakav Odo i Kira ili neznam sta?
ovdje se uopce ne radi o Kiri i Bashiru nego se radi o Nani Visitor i Alexandru itd. sto je velika razlika....cini se da ste potpuno zaludeni ovom serijom...to sto oni tamo glume i kako glume i kakvu osobu glume ne znaci da su takvi i "vani"... pa stoga lijepo molim..

_________________
slika
Citat:
25. Archer je osnovao federaciju....zato svi jezik za zube kad krenete nest srat po ENT.u i Archeru


sri 04 ožu, 2009 1:44 pm
Profil Web stranica
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Re: Brak između Nane i Alexandera
Da ja sam otvorio temu jer sam mislio na Nanu i Alexandera kao stvarne osobe i njihov odnos, te kako je utjecalo glumljenje u seriji na rađanje ljubavi i zašto im se veza raspala nakon 4 godine ...............


sri 04 ožu, 2009 10:02 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan