Sada je: sri 24 lip, 2026 11:56 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
 Važan sastanak 6.11.-četvrtak 
Autor/ica Poruka
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Važan sastanak 6.11.-četvrtak
Prema željama članova ovaj četvrtak održat će se sastanak gdje će se donijeti plan rada-program Udruge za sljedečih 2 mjeseca-znači do Nove Godine.

SVI imaju pravo iznijeti svoje mišljenje i prijedloge koje čemo onda zajedno ukomponirati u raspored.

Sastanak počinje od 20:00 pa molim da budete točni...ako če što biti na rasporedu biti će tek nakon ovog sastanka!

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


uto 04 stu, 2008 5:18 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: pon 10 tra, 2006 9:00 am
Postovi: 581
Lokacija: Zagreb
Post Re: Važan sastanak 6.11.-četvrtak
Ispravak netočnog navoda.

Dakle NEĆE se na sastanku donijeti plan rada :)
To cemo mi, nas troje u IO, donijeti. Već smo imali jedan sastanak po tom pitanju. Ali to moramo mi donijeti. Zvonko se malo zabunio [-X .

Ovo je sastanak na kojem vi možete iznjeti svoje želje, prijedloge i sl. glede programa, kako bi ih mi mogli uvaziti.

_________________
- žena u bijeloj kutiji TM
Thei'khaiell ssuin hw'aenevha


uto 04 stu, 2008 11:25 pm
Profil ICQ
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Važan sastanak 6.11.-četvrtak
Ma da, malo sam se krivo izrazio...Znaci napraviti ce se raspored događanja četvrtkom, do kraja godine (nešto u stilu "mjesečnih aktivnosti" koje su na glavnoj stranici)...pa tko ima kakav prijedlog...

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


uto 04 stu, 2008 11:39 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Važan sastanak 6.11.-četvrtak
@Izvrsni odbor, mozete li pojasniti koji je od ova 3 navoda tocan?... nisam vas skuzio :)

zmajchek je napisao/la:
Dakle NEĆE se na sastanku donijeti plan rada :)
To cemo mi, nas troje u IO, donijeti. Već smo imali jedan sastanak po tom pitanju. Ali to moramo mi donijeti. Zvonko se malo zabunio [-X .
Ant je napisao/la:
anyway, budemo sad u cetvrtak slozili program za ovaj mjesec, svi zajedno na sastanku. tak da tko god ima ideju slobodno ce ju moci iznjeti.
El Zvonko je napisao/la:
Prema željama članova ovaj četvrtak održat će se sastanak gdje će se donijeti plan rada-program Udruge za sljedečih 2 mjeseca-znači do Nove Godine.
SVI imaju pravo iznijeti svoje mišljenje i prijedloge koje čemo onda zajedno ukomponirati u raspored.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 05 stu, 2008 1:44 am
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: pon 10 tra, 2006 9:00 am
Postovi: 581
Lokacija: Zagreb
Post Re: Važan sastanak 6.11.-četvrtak
plan rada nije isto sto i program. Plan rada obuhvaca sve stvari kojima se udruga bavi, a ne samo sastanke. Njega donosi IO i s istim se u cetvrtak necemo baviti, jer jos nije do kraja slozen, a kad bude, prezentirat cemo ga. (Plan rada su vise neke smjernice prema kojima IO namjerava voditi udrugu, dakle to je nas plan, a onda cemo na iducoj skupstini moc izvjesiti sto smo ostvarili od planiranog, a sto nismo i zasto)

Dakle u cetvrtak na sastanku mozete iznijeti svoje prijedloge, pa cemo sloziti program. Na sastanku ćemo vjerojatno složiti samo program za studeni, ali prijedlozi se primaju i za ostatak godine. Isto tako i želje.

Od clanova se ocekuje da iznose ideje i prijedloge, te da se javljaju da bi nesto odrzali (predavanje, kviz i sl). Nakon cega cemo mi dio toga odmah ukomponirati u program sastanaka za mjesec studeni. A ostalo cemo upotrijebiti kasnije.

_________________
- žena u bijeloj kutiji TM
Thei'khaiell ssuin hw'aenevha


sri 05 stu, 2008 10:36 pm
Profil ICQ
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Važan sastanak 6.11.-četvrtak
Eto, na kraju smo na 'vaznom' sastanku slozili kakav-takav program za 11. mjesec (za prvi pokusaj i nije tak lose :) )

Drago mi je da sam svojim skromnim diplomatskim vjestinama i ponekim postom uspio objasniti predsjednistvu da bi ipak bilo dobro da nastavimo s bar nekakvim aktivnostima u Udruzi :skok: i nadam se da ce izrada programa postati standardni dio jednog sastanaka u mjesecu i da cemo nastaviti bar na razini na kojoj je program bio kod prosle vlasti u Udruzi (prosle jeseni i zime).

Uz ponavljanje one neodrzane parlaonice o rime directiveu, volio bih kad god bude moguce da organiziram jos jedno gledanje epizode Treka sa kvizom i nagradom (imam jos poneku Trek majicu viska :D ) i nakon toga Q continnuum (cim skupim dovoljno pitanja)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 19 stu, 2008 8:46 am
Profil
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post Re: Važan sastanak 6.11.-četvrtak
Nek me bude sram... kad ne mogu doć na makar sat vremena na sastanke i pravit s vama program... ah, kak sam bezvezan!

Al dobro, zato ću doć sad u čet. 20.11. Čuo sam neke primamljive ponude za moju Sekciju... a bit će to mnogo dobro.

Znam, malo sam zakasnio s predavanjem o svjetskim čudima... al bit će, bit će... tamo u 12.mj. Ne želim govorit opet o datumima da se opet ne bi izjalovilo. :sesir2:

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


sri 19 stu, 2008 1:21 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Važan sastanak 6.11.-četvrtak
T'Grel je napisao/la:
Nek me bude sram... kad ne mogu doć na makar sat vremena na sastanke i pravit s vama program... ah, kak sam bezvezan!

Al dobro, zato ću doć sad u čet. 20.11. Čuo sam neke primamljive ponude za moju Sekciju... a bit će to mnogo dobro.
Nema veze sto si jednu propustio, radili smo samo program za 11. mjesec, tako da ces vjerojatno imati jos prilike da prisustvujes :)
I da, spominjala se tvoja sekcija :)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 19 stu, 2008 3:56 pm
Profil
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post Re: Važan sastanak 6.11.-četvrtak
Cvicek je napisao/la:
I da, spominjala se tvoja sekcija :)

A daaaa... vrlo zanimljivo... Drago mi je to čut. :mrgreen: I'm pleased.

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


sri 19 stu, 2008 4:24 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Važan sastanak 6.11.-četvrtak
@T'Grel i ostali koji niste došli na sastanak 6.11. ne brinite niste ništ propustili. Sastanak za program za 12 mjesec održat će se 27.11. a ukoliko netko ima kakve ideje može ih iznijeti ovaj četvrtak pa da stavimo u raspored. :thumbs2:

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


sri 19 stu, 2008 8:25 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan