| Autor/ica |
Poruka |
|
bubica
Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm Postovi: 10381 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Opis Stanja: kujasto Koje si vrste?: govedo
|
 Vrijeđanje Raitare i sl
|
| pon 02 ožu, 2009 9:47 pm |
|
 |
|
Goddess in green
Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am Postovi: 4415 Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: Nemesis Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
|
 Re: Rušenje kanona!
Ne već, to je pojednostavljena verzija za one koji sporo shvaćaju. 
|
| pon 02 ožu, 2009 9:49 pm |
|
 |
|
Predsjednica
Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm Postovi: 2008 Lokacija: where no WOMAN has gone before.... Spol: Ženski Naj Serija: TOS Naj Film: First Contact Koje si vrste?: Human
|
 Re: Rušenje kanona!
Dejanira je napisao/la: RAI'TARA je napisao/la: Ne već, to je pojednostavljena verzija za one koji sporo shvaćaju.  Ma nije ovo bilo potrebno, toliko si vec puta napisala jedno te isto da su i najgluplji shvatili sta si htjela rec  Ali moram priznat, zanimljiv prikaz kanona preko gorkog i slatkog  MASO VOLIM TE...Reci ti njima... 
_________________ Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right
|
| pon 02 ožu, 2009 9:58 pm |
|
 |
|
Predsjednica
Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm Postovi: 2008 Lokacija: where no WOMAN has gone before.... Spol: Ženski Naj Serija: TOS Naj Film: First Contact Koje si vrste?: Human
|
 Re: Rušenje kanona!
@Lore...bar se nemoj niti truditi, sta god joj reko njen sljedeci post ce glasiti ovako... *novi film krsi kanon ENT ne krsi kanon.. VOY je najbolji* 
_________________ Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right
|
| pon 02 ožu, 2009 10:49 pm |
|
 |
|
mindfrelling bloodsucker
Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm Postovi: 6900 Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: manipulative and psychotic
|
 Re: Rušenje kanona!
Ted;DeA je napisao/la: @Lore...bar se nemoj niti truditi, sta god joj reko njen sljedeci post ce glasiti ovako... *novi film krsi kanon ENT ne krsi kanon.. VOY je najbolji*  Teddea, nemoj tako Sad je dodala i raznorazne okuse u postove  Da i najgluplji od nas shvate da je novi film re boot, remake i da krsi kanon 
_________________ "Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."
Sv. Augustin (354-430)
|
| pon 02 ožu, 2009 10:51 pm |
|
 |
|
Predsjednica
Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm Postovi: 2008 Lokacija: where no WOMAN has gone before.... Spol: Ženski Naj Serija: TOS Naj Film: First Contact Koje si vrste?: Human
|
 Re: Rušenje kanona!
Dejanira je napisao/la: Ted;DeA je napisao/la: @Lore...bar se nemoj niti truditi, sta god joj reko njen sljedeci post ce glasiti ovako... *novi film krsi kanon ENT ne krsi kanon.. VOY je najbolji*  Teddea, nemoj tako Sad je dodala i raznorazne okuse u postove  Da i najgluplji od nas shvate da je novi film re boot, remake i da krsi kanon  Jim,pa ona je evoluirala...she s alive 
_________________ Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right
|
| pon 02 ožu, 2009 11:04 pm |
|
 |
|
Predsjednica
Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm Postovi: 2008 Lokacija: where no WOMAN has gone before.... Spol: Ženski Naj Serija: TOS Naj Film: First Contact Koje si vrste?: Human
|
 Re: Rušenje kanona!
Tvoje tvrdnje totalno niu tocne....ako iko krsi VIZUALNI kanon onda je to ENT
PA TI NEMAS BLAGE VEZE O STAR TREKU STOGA BOLJE SUTIIIII
_________________ Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right
|
| pon 02 ožu, 2009 11:16 pm |
|
 |
|
bubica
Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm Postovi: 10381 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Opis Stanja: kujasto Koje si vrste?: govedo
|
 Re: Rušenje kanona!
RAI'TARA je napisao/la: Blah Blah blah blah blah... Majke ti RAI'TARA, jadna ti ta tvoja tipkovnica, sto posto ju brutalno fizički zlostavljaš dok braniš dignitet kanonske svetinje od nevjerničkih Judi. lakše malo 
|
| pon 02 ožu, 2009 11:40 pm |
|
 |
|
Goddess in green
Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am Postovi: 4415 Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: Nemesis Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
|
 Re: Rušenje kanona!
_Oz je napisao/la: RAI'TARA je napisao/la: Blah Blah blah blah blah... Majke ti RAI'TARA, jadna ti ta tvoja tipkovnica, sto posto ju brutalno fizički zlostavljaš dok braniš dignitet kanonske svetinje od nevjerničkih Judi. lakše malo  Što ti imaš protiv kanona. Kažeš da voliš star trek, a kanon je veliki dio onoga što star trek jest. 
|
| pon 02 ožu, 2009 11:42 pm |
|
 |
|