Sada je: sri 24 lip, 2026 2:56 pm.




Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 9 post(ov)a ] 
 Vrijeđanje Raitare i sl 
Autor/ica Poruka
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Citiraj (i odgovori)
Post Vrijeđanje Raitare i sl
RAI'TARA je napisao/la:
Ako to ne možeš shvatiti mogu ti objasniti slikovito. Ako je kršenje kanona nešto gorko, a poštivanje nešto slatko, a ja recimo ne podnosim gorko. Ako mi se okus ENT-a sviđa, logičan zaključak je da mu je okus sladak. :P

Ovo opako konkurira za *SHIT OF THE YEAR*
:rotfl: :rotfl: :rotfl:


pon 02 ožu, 2009 9:47 pm
Prijavi post
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Citiraj (i odgovori)
Post Re: Rušenje kanona!
_Oz je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
Ako to ne možeš shvatiti mogu ti objasniti slikovito. Ako je kršenje kanona nešto gorko, a poštivanje nešto slatko, a ja recimo ne podnosim gorko. Ako mi se okus ENT-a sviđa, logičan zaključak je da mu je okus sladak. :P

Ovo opako konkurira za *SHIT OF THE YEAR*
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ne već, to je pojednostavljena verzija za one koji sporo shvaćaju. [-X


pon 02 ožu, 2009 9:49 pm
Prijavi post
Profil
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Citiraj (i odgovori)
Post Re: Rušenje kanona!
Dejanira je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
Ne već, to je pojednostavljena verzija za one koji sporo shvaćaju. [-X



Ma nije ovo bilo potrebno, toliko si vec puta napisala jedno te isto da su i najgluplji shvatili sta si htjela rec :roll:

Ali moram priznat, zanimljiv prikaz kanona preko gorkog i slatkog :lolsmjeh:


MASO VOLIM TE...Reci ti njima... :biggrinlove:

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


pon 02 ožu, 2009 9:58 pm
Prijavi post
Profil
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Citiraj (i odgovori)
Post Re: Rušenje kanona!
@Lore...bar se nemoj niti truditi,
sta god joj reko njen sljedeci post ce glasiti ovako...

*novi film krsi kanon
ENT ne krsi kanon..
VOY je najbolji*

:lol: :lolsmjeh:

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


pon 02 ožu, 2009 10:49 pm
Prijavi post
Profil
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Citiraj (i odgovori)
Post Re: Rušenje kanona!
Ted;DeA je napisao/la:
@Lore...bar se nemoj niti truditi,
sta god joj reko njen sljedeci post ce glasiti ovako...

*novi film krsi kanon
ENT ne krsi kanon..
VOY je najbolji*

:lol: :lolsmjeh:



Teddea, nemoj tako [-(

Sad je dodala i raznorazne okuse u postove :lolsmjeh: Da i najgluplji od nas shvate da je novi film re boot, remake i da krsi kanon :lolsmjeh:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


pon 02 ožu, 2009 10:51 pm
Prijavi post
Profil
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Citiraj (i odgovori)
Post Re: Rušenje kanona!
Dejanira je napisao/la:
Ted;DeA je napisao/la:
@Lore...bar se nemoj niti truditi,
sta god joj reko njen sljedeci post ce glasiti ovako...

*novi film krsi kanon
ENT ne krsi kanon..
VOY je najbolji*

:lol: :lolsmjeh:



Teddea, nemoj tako [-(

Sad je dodala i raznorazne okuse u postove :lolsmjeh: Da i najgluplji od nas shvate da je novi film re boot, remake i da krsi kanon :lolsmjeh:


Jim,pa ona je evoluirala...she s alive :lolsmjeh:

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


pon 02 ožu, 2009 11:04 pm
Prijavi post
Profil
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Citiraj (i odgovori)
Post Re: Rušenje kanona!
Tvoje tvrdnje totalno niu tocne....ako iko krsi VIZUALNI kanon onda je to ENT

PA TI NEMAS BLAGE VEZE O STAR TREKU STOGA BOLJE SUTIIIII

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


pon 02 ožu, 2009 11:16 pm
Prijavi post
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Citiraj (i odgovori)
Post Re: Rušenje kanona!
RAI'TARA je napisao/la:
Blah Blah blah blah blah...

Majke ti RAI'TARA, jadna ti ta tvoja tipkovnica, sto posto ju brutalno fizički zlostavljaš dok braniš dignitet kanonske svetinje od nevjerničkih Judi. lakše malo :rotfl:


pon 02 ožu, 2009 11:40 pm
Prijavi post
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Citiraj (i odgovori)
Post Re: Rušenje kanona!
_Oz je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
Blah Blah blah blah blah...

Majke ti RAI'TARA, jadna ti ta tvoja tipkovnica, sto posto ju brutalno fizički zlostavljaš dok braniš dignitet kanonske svetinje od nevjerničkih Judi. lakše malo :rotfl:

Što ti imaš protiv kanona. Kažeš da voliš star trek, a kanon je veliki dio onoga što star trek jest. :?: :?: :?: :-k


pon 02 ožu, 2009 11:42 pm
Prijavi post
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 9 post(ov)a ] 
Odgovori
Korisničko ime:
Potvrdni kod:
Veličina fonta:
Stilove je lako, brzo i jednostavno primijeniti na tekst... 
Smajlići
:D :) :( :o :shock: :? :scratch: :| 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;) =D> :mrgreen: #-o [-X [-o< :-# :-s \:D/ :-$ :-& =; [-( :-k 8-[ =P~ O:) :inlove: :zubo: ](*,) :lolsmjeh: :thumbs2: :thumbs3: :zgrožen: :hallo: :baeh: :sesir2: :beee: :joj: :evilwait: :happy: :skok: :whatever: :eureka: :vrazicak1: :neznam: :zaljubljen: :naughty: :zbunj: :hail: :s_clap: :zzz: :plakanje: :omgy: :bier: :wtf:
Ostali smajlići
Citiraj prethodnu poruku
Citiraj selektirano
 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan