Sada je: sri 24 lip, 2026 12:06 pm.




Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
 Pitaj osoblje 1 
Autor/ica Poruka
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Citiraj (i odgovori)
Post Re: Pitaj osoblje
frenky je napisao/la:
To je bila dobra volja admina

Koje da mi se da ban ili što ?
Ako misliš na ingerencije admina u kutcima to je Chaky više puta pojasnio .
Da sam jučer tu došao , mislio bih da je tako kako govoriš al tu sam od otvaranja kutaka i prvi koji je prigovorio kako to da aadmin nema ovlasti , našto je njihov "izumitelj" i ponovio da je to tako i da tamo admin nema ovlasti .
To čisto tebi za info , a moš i chakyia pitat ak mi ne vjeruješ ! :wink:

frenky je napisao/la:
A druga stvar, ovaj forum je ogledalo Udruge


Izglda da se to ogledalo sve više muti .

Ja te opet pitam da staviš sporni replay po kojem ste zaključili da kršim zakon RH .
To je bio razlog za ban , ostalo iz domene rekla-kazala me ne zanima , a nebi trebalo ni tebe .
I
neznam kakve ima veze Ant s ovin slučajem !? :shock:

Pozdrav iz S.Koreje

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


pon 15 ruj, 2008 6:40 pm
Prijavi post
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Citiraj (i odgovori)
Post Re: Pitaj osoblje
buco je napisao/la:
neznam kakve ima veze Ant s ovin slučajem !? :shock:


i ja se to pitam... :-k

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


pon 15 ruj, 2008 6:47 pm
Prijavi post
Profil ICQ Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Citiraj (i odgovori)
Post Re: Pitaj osoblje 1
sdfgsdfgsdfgsdfgsdfgsfdg

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sub 08 pro, 2012 4:17 pm
Prijavi post
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Odgovori
Korisničko ime:
Potvrdni kod:
Veličina fonta:
Stilove je lako, brzo i jednostavno primijeniti na tekst... 
Smajlići
:D :) :( :o :shock: :? :scratch: :| 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: ;) =D> :mrgreen: #-o [-X [-o< :-# :-s \:D/ :-$ :-& =; [-( :-k 8-[ =P~ O:) :inlove: :zubo: ](*,) :lolsmjeh: :thumbs2: :thumbs3: :zgrožen: :hallo: :baeh: :sesir2: :beee: :joj: :evilwait: :happy: :skok: :whatever: :eureka: :vrazicak1: :neznam: :zaljubljen: :naughty: :zbunj: :hail: :s_clap: :zzz: :plakanje: :omgy: :bier: :wtf:
Ostali smajlići
Citiraj prethodnu poruku
Citiraj selektirano
 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan