frenky je napisao/la:
To je bila dobra volja admina
Koje da mi se da ban ili što ?
Ako misliš na ingerencije admina u kutcima to je Chaky više puta pojasnio .
Da sam jučer tu došao , mislio bih da je tako kako govoriš al tu sam od otvaranja kutaka i prvi koji je prigovorio kako to da aadmin nema ovlasti , našto je njihov "izumitelj" i ponovio da je to tako i da tamo admin nema ovlasti .
To čisto tebi za info , a moš i chakyia pitat ak mi ne vjeruješ !
frenky je napisao/la:
A druga stvar, ovaj forum je ogledalo Udruge
Izglda da se to ogledalo sve više muti .
Ja te opet pitam da staviš sporni replay po kojem ste zaključili da kršim zakon RH .
To je bio razlog za ban , ostalo iz domene rekla-kazala me ne zanima , a nebi trebalo ni tebe .I
neznam kakve ima veze Ant s ovin slučajem !?
Pozdrav iz S.Koreje