| Autor/ica |
Poruka |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 nova VM anketa
pitao je Macgyver ima li sto novog u planu? i ima li tko ideju za novu veliku malu anketu?
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| pet 12 lis, 2007 1:08 am |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: nova VM anketa
...možda naj rasa?
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| pet 12 lis, 2007 12:17 pm |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
 Re: nova VM anketa
@bobo Da pogodim tko bi "slucajno" dobija ..?... Pozdrav Rasisticka 33
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| pet 12 lis, 2007 1:01 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: nova VM anketa
pa ljudi bi bili izvan konkurencije... to je ocito  ... jednostavno se precesto spominju... i... bili bi malcice pristani posto smo i mi sami ljudi... nazalost jos nismo dosegnuli ubermoral iz TNGa  pa mr. bobo... nije to losa ideja... rasa ima stvarno puno i na forumu ima fanova dosta razlicitih rasa ima li jos tko kakvu ideju?
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| pet 12 lis, 2007 1:50 pm |
|
 |
|
Njegova Debela Eminencija
Pridružen/a: uto 11 tra, 2006 11:35 pm Postovi: 1131 Lokacija: Elsewhen
|
 Re: nova VM anketa
Chaky je napisao/la: ima li jos tko kakvu ideju? Najbolji gagh? 
_________________ "Telling truth is just an excuse for a lack of imagination."Garak, DS9
|
| pet 12 lis, 2007 2:59 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: ned 27 svi, 2007 7:59 pm Postovi: 567
|
 Re: nova VM anketa
Najčlan foruma.
|
| pet 12 lis, 2007 4:19 pm |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
 Re: nova VM anketa
Chaky je napisao/la: pa ljudi bi bili izvan konkurencije... to je ocito  ... Ocito je iz bivse ankete da nije "ocito" ... jel tako ..!? Kunic je napisao/la: Najčlan foruma. Paa sad .. sto nmislis za koga bu glasal @T'grel i tako par puta .. Pozdrav Pulsova 77
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| pet 12 lis, 2007 11:05 pm |
|
 |
|
Fi'ta Gul
Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm Postovi: 6485 Lokacija: Cardassia Prime
|
 Re: nova VM anketa
buco je napisao/la: Kunic je napisao/la: Najčlan foruma. Paa sad .. sto nmislis za koga bu glasal @T'grel i tako par puta .. Pozdrav Pulsova 77 Blažen bio bezgriješni Buco koji samo tuđe prekršaje vidi i pamti. Bila bi zgodna anketa za naj Trek piće, no problem je što bi trebali sve probati da možemo pravovaljano ocijeniti, a osim piva, kave i soka od šljiva se baš ne možemo pohvaliti da smo pili nešto iz Trek ponude cuge.
_________________ William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."
|
| pet 12 lis, 2007 11:41 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm Postovi: 1636 Lokacija: Zagreb
|
 Re: nova VM anketa
Mogli bi za najbolju zensku, al bilo bi ih dosta tesko sve pohvatati
_________________ "He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."
|
| pet 12 lis, 2007 11:53 pm |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
 Re: nova VM anketa
Mozda koje je najbolje brodsko racunalo ...ili najcudnija vrsta ...!? Pozdrav Cosmac 1802
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| sub 13 lis, 2007 1:49 pm |
|
 |
|
Commander
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 10:21 am Postovi: 333 Lokacija: Zagreb, Sesv. Kraljevec
|
 Re: nova VM anketa
Najkrvavija bitka 
_________________ Pročitajte intervju sa Eugeneom Roddenberryjem ovdje http://www.ufpcroatia.com - Hrvatski Star Trek portal
http://forum.ufpcroatia.com - SciFi forum
|
| ned 21 lis, 2007 12:37 pm |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
 Re: nova VM anketa
Tom'caT je napisao/la: Najkrvavija bitka  Pa ti si ziv !? ca bi rec da si dosa , jel to samo radi ankete ili si "zabrlja" nesto na drugon boardu !? Inace najkrvavija bitka je svakako ona izmedju Picarda , Vash i Q-a ! Ljubavni jadi gebneriraju cuda .... Pozdrav Ok' Koralova 44
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| pon 22 lis, 2007 1:43 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: nova VM anketa
buco je napisao/la: Inace najkrvavija bitka je svakako ona izmedju Picarda , Vash i Q-a !
da se nisi zaderao nebi skuzio tvoju poruku...  a sad kad si rijesio tu dilemu onda necemo imati anketu o bitci...
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| pon 22 lis, 2007 3:30 pm |
|
 |
|
Dai-zvizda
Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm Postovi: 3972 Lokacija: U polju kukuruza Naj Serija: ENT Opis Stanja: Sranje
|
 Re: nova VM anketa
Chaky je napisao/la: buco je napisao/la: Inace najkrvavija bitka je svakako ona izmedju Picarda , Vash i Q-a !
da se nisi zaderao nebi skuzio tvoju poruku...  a sad kad si rijesio tu dilemu onda necemo imati anketu o bitci... Bas steta tak divne ideje ..past cu u ocaj .....! Nego ....da mi ukinemo privremeno "aketasenje " dok ne prodju izbori ...znas kak je ..ljudi bi mogli ko zna kakve ankete "uvalit" ..hmmm.. Ogledalce ..ogledalce .....cija je anketa naj..!?  Pozdrav Mravljie mucke 33
_________________

Tehnika Pucanstvu !
|
| pon 22 lis, 2007 8:16 pm |
|
 |
|
Njegova Debela Eminencija
Pridružen/a: uto 11 tra, 2006 11:35 pm Postovi: 1131 Lokacija: Elsewhen
|
 Re: nova VM anketa
buco je napisao/la: Ogledalce ..ogledalce .....cija je anketa naj..!?  Pozdrav Mravljie mucke 33 Hmmmm....anketa za najbolju od svih dosadasnjih anketa... 
_________________ "Telling truth is just an excuse for a lack of imagination."Garak, DS9
|
| čet 25 lis, 2007 5:20 pm |
|
 |
|