Sada je: sri 24 lip, 2026 7:31 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 261 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Sljedeća
 Koga ste sve upoznali uživo s foruma? 
Autor/ica Poruka
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
Shadowmaster
Tom'caT
Chaky
nenadg
T'Grel
Katiru
Lil'Mee
Mislav
maX
Simba
@zr@
lavica
zmajchek
Tigana
Gul Remal
Teilani
cvicek
Mr.Spock
Sayock
Ire
General Chang
Dr. Jones
Exxar
Vamak
Ted;DeA
Borg.Queen
Mr.bobo
gogo_st
frenky
Old Yoda
TerNek
Ant
J.L. pekar
Nightshoot
vb23
D3R KQM@HdANT
Shadowh86
Borg_Drone
Homo Cyberneticus
Tigana
Pax
Ezri
Lucrezia BORGia
Brlja

44-prema trenutnom popisu forumasa, ak slucajno nisam nekog preskocio

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


uto 13 stu, 2007 2:19 am
Profil ICQ YIM Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
Shadowmaster
Tom'caT
Chaky
T'Grel
TerNek
Lil'Mee
Mislav
predsjednik
max
Simba
Krešo
Gul Remal
Green
cvicek
General Chang
Chrisette
Ted;DeA
Borg.Queen
Miroslav
Capri
frenky
Ant
Talos
T'rapavi
Jogi6
Nightshoot
vb23
MacGyver
Shadowh86
-fallen-one-
Rhea
omega722
Pax
Nenadg
gogo_st
Borg_drone
Tigana
Sayock - iz viđenja... nismo prićali
dr.Jons
Ezri
Lucrezia Borgia
Barbie
Homo Cyberneticus
zmajchek
D3R KQM@HdANT
čarobnjak
Lela

---------------
47 :)

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pet 23 stu, 2007 12:38 pm
Profil ICQ Web stranica
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
Chaky je napisao/la:
http://usscroatia.hr/forum/viewtopic.php?f=16&t=1629&st=0&sk=t&sd=a&start=72

+ locutus DM, magister (ili se varam?... locutus... da li se varam?)

54


ne varas se...Magister i Harris...ta dvojica isto!....joooj i da Zel Uneec...on isto

_________________
slika


pet 23 stu, 2007 2:21 pm
Profil ICQ
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
novi update:

Shadowmaster
Tom'caT
Mr. bobo
T'Grel
TerNek
Lil'Mee
Mislav
predsjednik
max
Simba
Gul Remal
cvicek
General Chang
Ted;DeA
Borg.Queen
Ant
Jogi6
Nightshoot
vb23
MacGyver
Shadowh86
Pax
Nenadg
Katiru
@zr@
Darth Vallo
lavica
zmajchek
Tigana
Azdaja
Teilani
Sayock
G'Kar
Ire
Krvoje
Exxar
Admiral Aral
Vamak
Ted;DeA
gogo_st
Old Yoda
J.L. pekar
D3R KQM@HdANT
Borg_Drone
-fallen one-
Omega722
dr. jones
naga sadow
ezri
Lucrezia BORGia
Barbie
Brlja
Locutus DM
magister
harris
picard
Zel Uneec
ČAROBNJAK
lela
liburnicon pr
homo cyberneticus

61

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


pet 23 stu, 2007 9:49 pm
Profil Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
Shadowmaster
Tom'caT
Chaky
T'Grel
TerNek
Lil'Mee
Mislav
predsjednik
max
Simba
Krešo
Gul Remal
Green
cvicek
General Chang
Chrisette
Ted;DeA
Borg.Queen
Miroslav
Capri
frenky
Ant
Talos
T'rapavi
Jogi6
Nightshoot
vb23
MacGyver
Shadowh86
-fallen-one-
Rhea
omega722
Pax
Nenadg
gogo_st
Borg_drone
Tigana
Sayock - iz viđenja... nismo prićali
dr.Jons
Ezri
Lucrezia Borgia
Barbie
Homo Cyberneticus
zmajchek
D3R KQM@HdANT
čarobnjak
Lela
Picard
BrickTop1984
frances

---------------
50 :)

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sri 19 pro, 2007 12:07 pm
Profil ICQ Web stranica
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
viewtopic.php?f=16&t=1629&start=93

+

BrickTop1984
frances

= 63

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


sri 19 pro, 2007 2:44 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
Idem i ja probati sloziti popis....

Shadowmaster
Tom'caT
Mr. bobo
T'Grel
TerNek
Lil'Mee
Mislav
El Zvonko
MaX
Simba
Gul Remal
General Chang
Ted;DeA
Borg.Queen
Ant
Pax
Nenadg
Katiru
@zr@
lavica
zmajchek
Tigana
Teilani
Sayock
G'Kar
Ire
Krvoje
Admiral Aral (Bak?)
Vamak
gogo_st
J.L. pekar
D3R KQM@HdANT
Borg_Drone
dr. jones
naga sadow
ezri
Lucrezia BORGia
Barbie
Locutus DM
picard
CAROBNJAK
homo cyberneticus
BrickTop1984
frances
Zel Uneec
Harris
mr.Spock
frenky
marina

=49

Za neke nisam siguran...
Anamaria je rodjakinja od mr.Spocka? Shadow je decko koji je prije parput navratio u udrugu? daniel iz udruge?, Nightshoot (je dosao parput prije?), liburnicon pr - vjerojatno ga sreo u Opatiji...... vb23, MacGyver, Darth Vallo, Azdaja, -fallen one-, Omega722, Old Yoda, Brlja, magister, lela, neeData? mozda sam neke upoznao ali ih ne znam pod forumskim nickom?

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 19 pro, 2007 4:21 pm
Profil
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
Mr.Bobu
Max-a
Chakija
Anta
Lucrezia BORGi-u i njenu frendicu frances
Cvicek-a
TerNek-a
Tom'caT-a
Locutus DM-a

i sutra ostatak ekipa koji budu u udruzi

Sory ako sam koga zaboravio.

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


sri 19 pro, 2007 4:28 pm
Profil ICQ
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
BrickTop1984 je napisao/la:
Mr.Bobu
Lucrezia BORGi-u i njenu frendicu (zaboravih Nick)
Sory ako sam koga zaboravio.
Frendica se zove frances

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 19 pro, 2007 4:32 pm
Profil
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
cvicek je napisao/la:
BrickTop1984 je napisao/la:
Mr.Bobu
Lucrezia BORGi-u i njenu frendicu (zaboravih Nick)
Sory ako sam koga zaboravio.
Frendica se zove frances

TNX

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


sri 19 pro, 2007 4:34 pm
Profil ICQ
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
cvicek je napisao/la:
Idem i ja probati sloziti popis....

a mene nema? Mislis da me jos nisi upoznao kako treba? :)

Anamaria, Shadow, daniel - za njih ni ja ne znam tko su tocno

Omega722 - to ti je onaj decko sa bogoslovnog kaj je dosao 2 puta... bio se ponudio raditi dizajn za fanzin i nakon toga netragom nestao

Nightshoot, vb23 - njih si vrlo vjerojatno vidio u udruzi... ako ne i upoznao...., prije su bili malcice cesci posjetitelji a sada ih uopce nema

liburnicon pr - "vjerojatno ga sreo u Opatiji..." - indeed

Darth Vallo - leov frend metalac (?) sa rostiljade za leov pretprosli rodjendan (na bundeku)

Azdaja - nasa ex-krojacica tajana

Old Yoda - onaj warser sa kondomima... (bar mislim... ili je to onaj drugi warser koji se palio na tdu... jedan od njih dvoje sigurno)

Brlja - decko kojeg smo upoznali na rikonu
viewtopic.php?f=1&t=1999&st=0&sk=t&sd=a&start=29

lela - cura koja je bila dosla sa Carobnjakom na nasu skupstinu

neeData - njega pretpostavljam da nisi vidio jer on sa nama komunicira iskljucivo prek foruma i mailova

magister - njega si upoznao na domikonu

-fallen one- - navratila je (mislim) 2 puta u klub sa mr. bobom i tada je, mislim, nosila vojnu siletricu (ili nesto sto bi ja nazvao vojnom siltericom :) )

MacGyver - vjerojatno slicno kao i fallen one (samo bez silterice :) )

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


sri 19 pro, 2007 4:47 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
Update...

49 +

Chaky (kopirao sam njegov popis pa dodavao jos pa sam ga preskocio)
Omega722 - sjecam se, bas sam mislio popricati s njim o dogmama, bad religionu, sotonizmu, bibliji i sl :twisted:
Nightshoot - mislim da znam tko je..... 90% sam siguran da sam ga uppoznao (vb23... hmmmmmmm)
Liburnicon pr (budemo se i drugi put upoznali ali da se ovaj puta bolje sjecam :) )
Darth Valo - lik koji je bio u Marilyn Manson odjeci, duga kosa, rincice?
Azdaja (zla zeno, kad cu ja dobiti svoju Babylon5 uniformu koju sam narucio jos 2005.? :twisted: )
Lela - nisam ju sluzbeno upoznao, ali je se sjecam sa skupstine...
magister (ako C tako kaze.... zapamtio sam par faca, ali malo manje nadimaka...)

= 57

Old Yoda - trebao bi pogledati slike... a kaj nije taj TD-in bio Pekar ili tako nesto?
-fallen one- se ne sjecam, ni macGyvera, ni vb23.... mozda bi se sjetio sa slika

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 19 pro, 2007 6:13 pm
Profil
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
cvicek je napisao/la:
Darth Valo - lik koji je bio u Marilyn Manson odjeci, duga kosa, rincice?


eh... ajmo reci da da :)

cvicek je napisao/la:
Old Yoda - trebao bi pogledati slike... a kaj nije taj TD-in bio Pekar ili tako nesto?

a bilo ih je dvoje :roll: ... bilo je svega u tom trokutu :)

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


sri 19 pro, 2007 9:04 pm
Profil Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
Shadow-odustao od faxa;dobio je posao veterinara na Braču.
...tako da ga baš i nećemo vidjeti više...

Chaky je napisao/la:
-fallen one- - navratila je (mislim) 2 puta u klub sa mr. bobom i tada je, mislim, nosila vojnu siletricu (ili nesto sto bi ja nazvao vojnom siltericom :) )


...točno, a ona je buduća predsjednica gate udruge ;)

Chaky je napisao/la:
MacGyver - vjerojatno slicno kao i fallen one (samo bez silterice :) )


...

-na njega si naletio nekoliko puta u gradu, no u udrugu nije dolazio... ;)

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


čet 20 pro, 2007 11:54 am
Profil ICQ Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: pet 23 stu, 2007 12:48 pm
Postovi: 763
Lokacija: Galaksija Pivska pjena, pod šankom
Post Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
Hm...aj da vidim,
Bobo, Frenky, Lukrecija, Cvicek, Shadow, Brick, Ant, Max, Chaky, Lil'me....
Uh...Zvonko....to je sve, ako sam koga zaboravio nek me podsjeti...

_________________

Confusion wil be my Epitaph!


čet 20 pro, 2007 3:40 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 261 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan