| Autor/ica |
Poruka |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
kralj svemira je napisao/la: Enivej, zaboravih, vidjeh chakyja na brdu par puta, ako se to broji  . what! voajeru jedan  a i to se racuna 
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| ned 08 srp, 2007 4:27 am |
|
 |
|
Counselor
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 1:12 am Postovi: 3252 Lokacija: treći kamenčić od sunca :)
|
 Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
fallen one, i mene si upoznala...bila sam na kavi s tobom, capri i mr. bobom u tkalči  a i kasnije smo se srele par puta po gradu, oko sc-a... 
_________________ njanjanja
|
| pon 09 srp, 2007 10:26 am |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
kralj svemira je napisao/la: Mr.bobo je napisao/la: ...ok, ti si alter ego kralja svemira...  Bas ti hvala, bobo, ja sam prema tebi uvijek bio pristojan  . ..,.hf , sorry, nisam znao da će te to tako pogoditi...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| pon 09 srp, 2007 12:03 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
Lil'Mee je napisao/la: fallen one, i mene si upoznala...bila sam na kavi s tobom, capri i mr. bobom u tkalči  a i kasnije smo se srele par puta po gradu, oko sc-a...  ...da, da sječam se , i potvrđujem to... ...evo, još jedna na tvojem, popisu... 
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| pon 09 srp, 2007 12:07 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: ned 17 pro, 2006 2:34 am Postovi: 584 Lokacija: bie you tian di
|
 Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
Bobo, zezam se, vidis da sam bio stavio i zelenog smajlica i sve.
pozdrav
_________________ BATracer
Otkad sam na forumu prepucavam se s T'Grelom, a to mi nije strano ni s drugim korisnicima te uvijek želim potencirati na to da je ne znam što pa se njegove teme ne mogu kozinstento čitati.
Blessed Be Her Holy Hooves, Peace Be Unto Her
I like your flowers...
|
| pon 09 srp, 2007 1:14 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: sri 04 lis, 2006 5:42 pm Postovi: 775 Lokacija: 7th Level Of Hell - For Violent and Wicked Ones Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Drowning In Hell, Burning In Heavens
|
 Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
Lil'Mee je napisao/la: fallen one, i mene si upoznala...bila sam na kavi s tobom, capri i mr. bobom u tkalči  a i kasnije smo se srele par puta po gradu, oko sc-a...  a, to si ti! ... nisam povezala nick sa ... osobom  ... sječam se 
_________________
 The woods are lovely, dark and deep, But I have promises to keep, And miles to go before I sleep, And miles to go before I sleep...
|
| pon 09 srp, 2007 1:50 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| pon 09 srp, 2007 2:04 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: ned 25 lip, 2006 8:24 pm Postovi: 901 Lokacija: Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TOS Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Nisam :P
|
 Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
Shadowmaster Chaky T'Grel Lil'Mee Mislav predsjednik max General Chang Ted;DeA Ant Nightshoot Nenadg Mr.bobo
_________________

"This is usually the part where people start screaming."
|
| pon 09 srp, 2007 4:31 pm |
|
 |
|
Environmentalist
Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am Postovi: 2488 Lokacija: Zagreb, Croatia
|
 Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
nisam nikog još upoznala
_________________ Dif-tor heh smusma!
|
| uto 10 srp, 2007 1:46 am |
|
 |
|
Counselor
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 1:12 am Postovi: 3252 Lokacija: treći kamenčić od sunca :)
|
 Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
morat ćemo onda neku žensku kavu organizirat 
_________________ njanjanja
|
| uto 10 srp, 2007 1:46 am |
|
 |
|
Environmentalist
Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am Postovi: 2488 Lokacija: Zagreb, Croatia
|
 Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
slažem se
_________________ Dif-tor heh smusma!
|
| uto 10 srp, 2007 1:47 am |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
vb23 je napisao/la: Shadowmaster Chaky T'Grel Lil'Mee Mislav predsjednik max General Chang Ted;DeA Ant Nightshoot Nenadg ... ... ... a mene si izostavio... ...a pješke sam išso jednom s tobom iz udruge... ...i nastavio s brzim hodanjem do dubrave... 
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| uto 10 srp, 2007 3:08 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: ned 25 lip, 2006 8:24 pm Postovi: 901 Lokacija: Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TOS Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Nisam :P
|
 Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
Mr.bobo je napisao/la: vb23 je napisao/la: Shadowmaster Chaky T'Grel Lil'Mee Mislav predsjednik max General Chang Ted;DeA Ant Nightshoot Nenadg ... ... ... a mene si izostavio... ...a pješke sam išso jednom s tobom iz udruge... ...i nastavio s brzim hodanjem do dubrave...  Haha, koja sam ja zbunjola, sorry da i Mr. Bobo, odličan drug Ma to ti je tako, jednostavno ti mozak zblokira. Ne znam, koga sam još izostavio, tako da se ne ljute... Gledao sam po onom tvom sastavu pa sam tebe automatski izostavio...
_________________

"This is usually the part where people start screaming."
|
| uto 10 srp, 2007 4:02 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: čet 17 kol, 2006 11:19 pm Postovi: 982 Lokacija: BiH Naj Serija: TNG Naj Film: Nemesis Koje si vrste?: Human
|
 Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
0 na žalost. 
_________________
 Live now, make now always the most precious time. Now will never come again.
|
| pon 16 srp, 2007 1:55 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: pon 16 srp, 2007 7:35 pm Postovi: 692 Lokacija: BiH
|
 Re: Koga ste sve upoznali uživo s foruma?
_________________
|
| sri 18 srp, 2007 12:44 am |
|
 |
|