| Autor/ica |
Poruka |
|
nešt po svom izboru
Pridružen/a: ned 08 vel, 2009 12:42 pm Postovi: 1210 Lokacija: Sector001 Spol: Muški Naj Serija: ENT Naj Film: First Contact Opis Stanja: Dezurni krivac za sve
|
 Re: Pitaj osoblje
RAI'TARA je napisao/la: Zašto je izbrisana moja tema Najbolji/Najdraži star trek kapetani. Temu sam stvorila, odnosno anketu da bi se mogle izabrati 3 opcije te da bi se takva anketa mogla usporediti sa drugima koje su imale samo jednu opciju. Tako bismo vidjeli donosi li to različite rezultate. A ovako teme se zaključavaju ili brišu bez veze bez ikakvog smisla. You'r logic is sound, but unnecessarily
_________________

Citat: 25. Archer je osnovao federaciju....zato svi jezik za zube kad krenete nest srat po ENT.u i Archeru
|
| pon 28 ruj, 2009 7:09 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm Postovi: 2424 Lokacija: OSIJEK Spol: Muški Naj Serija: ENT Opis Stanja: Asimiliran !
|
 Re: Pitaj osoblje
Bolje mi je bilo kad su se vidjeli svi koji pisali na forumu koliko postova imaju ,ovo mi je bas jadno skraceno ? Mislim na Top Spameri u zadnjih 744 sati:
_________________
|
| sri 30 ruj, 2009 3:02 pm |
|
 |
|
nešt po svom izboru
Pridružen/a: ned 08 vel, 2009 12:42 pm Postovi: 1210 Lokacija: Sector001 Spol: Muški Naj Serija: ENT Naj Film: First Contact Opis Stanja: Dezurni krivac za sve
|
 Re: Pitaj osoblje
4 od 1 je napisao/la: Mislim na Top Spameri u zadnjih 744 sati: Iliti 31 dan, ilti mjesec dana..
_________________

Citat: 25. Archer je osnovao federaciju....zato svi jezik za zube kad krenete nest srat po ENT.u i Archeru
|
| sri 30 ruj, 2009 3:30 pm |
|
 |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 Re: Pitaj osoblje
Stvar preferencije... meni se čini da je bolje da ima manje, recimo 10-15 nego skoro svi koji su postali (ova hrpa koja je bila donedavno je bilo top 47  ) Ja čak razmišljam da li je ta top lista uopće korisna, jer navodno vabi ekipu da spama, tj. da se "natječe" se tko će biti na višem mjestu na listi...
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| sri 30 ruj, 2009 3:46 pm |
|
 |
|
Overlord
Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm Postovi: 9995 Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact Opis Stanja: Future planning and having fun Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
|
 Re: Pitaj osoblje
Cvicek je napisao/la: Stvar preferencije... meni se čini da je bolje da ima manje, recimo 10-15 nego skoro svi koji su postali (ova hrpa koja je bila donedavno je bilo top 47  ) Ja čak razmišljam da li je ta top lista uopće korisna, jer navodno vabi ekipu da spama, tj. da se "natječe" se tko će biti na višem mjestu na listi... Meni je svejedno kak je I ja se ne natječem više da budem na mjestu top spammera
_________________ “Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

ST battles audio/video tribute!
|
| sri 30 ruj, 2009 3:47 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm Postovi: 2424 Lokacija: OSIJEK Spol: Muški Naj Serija: ENT Opis Stanja: Asimiliran !
|
 Re: Pitaj osoblje
Meni je to bas fora mogu vidjeti koliko sam postova napiso ,to je nesto sto nisam susreo na nijednom drugom forumu ?
_________________
|
| sri 30 ruj, 2009 6:16 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm Postovi: 2054 Lokacija: Uncanny Valley Spol: Muški Naj Serija: DS9 Opis Stanja: h+ Koje si vrste?: Da
|
 Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
E, al ajde da mi netko objasni zašto je link na hyperbole stranicu na wikipediji spam ako se direktno odnosi na Ozov post koji se odnosi na moj...
_________________ MAKE LOVE, NOT SPAM!
|
| sub 10 lis, 2009 2:33 am |
|
 |
|
bubica
Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm Postovi: 10381 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Opis Stanja: kujasto Koje si vrste?: govedo
|
 Re: Star Trek XI - komentari nakon premijere *spoileri*
The Boz je napisao/la: E, al ajde da mi netko objasni zašto je link na hyperbole stranicu na wikipediji spam ako se direktno odnosi na Ozov post koji se odnosi na moj... Možda bi ti bio voljan objasnit kakve veze definicija pojma "hiperbola" ima sa ST XI? Pretpostavljam da je pjesnik htio reći "Zar ti ne znaš prepoznat namjerno karikiranje," ali ima prikladnijih načina da se to kaže.
|
| sub 10 lis, 2009 10:51 am |
|
 |
|
Founder
Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm Postovi: 3683 Koje si vrste?: er
|
 Re: Pitaj osoblje
Zakaj mi je pobrisan post iz teme ˝Neelix-lik i djelo˝ kad tu nema riječi o spamu?...
|
| pet 23 lis, 2009 11:36 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Pitaj osoblje
...pa, odgovor ti je dao Oz u temi ''moderirano je''... 
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sub 24 lis, 2009 1:20 am |
|
 |
|
Founder
Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm Postovi: 3683 Koje si vrste?: er
|
 Re: Pitaj osoblje
Al neka se vrati onaj prvi dio posta....
|
| sub 24 lis, 2009 1:03 pm |
|
 |
|
Founder
Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm Postovi: 3683 Koje si vrste?: er
|
 Re: Pitaj osoblje
Jel se može s iste IP adrese koristiti više računa?
|
| čet 29 lis, 2009 5:03 pm |
|
 |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 Re: Pitaj osoblje
Može se s iste adrese koristiti više računa... recimo nekolicina nas se je na moru spajala na forum s istog kompa (i iste IP adrese), ali nije dozvoljeno logiranje više ljudi s istog računa.
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| čet 29 lis, 2009 5:18 pm |
|
 |
|
Founder
Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm Postovi: 3683 Koje si vrste?: er
|
 Re: Pitaj osoblje
Cvicek je napisao/la: Može se s iste adrese koristiti više računa... recimo nekolicina nas se je na moru spajala na forum s istog kompa (i iste IP adrese), ali nije dozvoljeno logiranje više ljudi s istog računa. Na to sam i mislio radi recimo istog stanovanja ili slično. A zašto je T'grelova ivanka nezakonita? Jer je imao dupli račun ili? Kako ste otkili da nije o posebnoj individui riječ?
|
| pet 30 lis, 2009 12:46 am |
|
 |
|
bubica
Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm Postovi: 10381 Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: ST: IV Opis Stanja: kujasto Koje si vrste?: govedo
|
 Re: Pitaj osoblje
PrincMatias je napisao/la: Cvicek je napisao/la: Može se s iste adrese koristiti više računa... recimo nekolicina nas se je na moru spajala na forum s istog kompa (i iste IP adrese), ali nije dozvoljeno logiranje više ljudi s istog računa. Na to sam i mislio radi recimo istog stanovanja ili slično. A zašto je T'grelova ivanka nezakonita? Jer je imao dupli račun ili? Kako ste otkili da nije o posebnoj individui riječ?Pa preko IP adrese, pretpostavljam (to je bilo prije mog moderatorskog mandata). Inače, nisam siguran što naša forumska pravila kažu, ali na stranim forumima je za dupli account kazna izravni, beskonačno dugi ban.
|
| pet 30 lis, 2009 12:49 am |
|
 |
|