| Teme |
Autor/ica |
Odgovori |
Pogledano |
Zadnji post |
| Obavijesti |
 |
Facebook grupa za rasprave o SF serijama i filmovima
[ Stranica: 1, 2, 3 ]
|
Cvicek |
30 |
196414 |
ned 26 lis, 2025 11:44 am
WeltZumerr12
|
![Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati]. Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].](./styles/acidtech/imageset/announce_read_locked.gif) |
kutci
|
frenky |
9 |
971 |
sri 29 srp, 2009 11:43 am
El Zvonko
|
![Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati]. Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].](./styles/acidtech/imageset/announce_read_locked.gif) |
Pripazite malo....
|
dašo |
2 |
435 |
čet 05 ožu, 2009 12:00 am
dašo
|
| Teme |
 |
Pravila prolaska
[ Stranica: 1, 2 ]
|
Tom'caT |
19 |
749 |
čet 13 pro, 2007 1:01 pm
buco
|
 |
Anketa: I. krug - Skupina D
[ Stranica: 1, 2 ]
|
Tom'caT |
24 |
766 |
ned 18 stu, 2007 4:32 pm
frenky
|
 |
Anketa: I. krug - Skupina C
[ Stranica: 1, 2 ]
|
Tom'caT |
17 |
573 |
ned 18 stu, 2007 2:44 pm
Gul Remal
|
 |
Anketa: I. krug - Skupina A
[ Stranica: 1, 2 ]
|
Tom'caT |
15 |
478 |
ned 18 stu, 2007 2:39 pm
Gul Remal
|
 |
kako
|
eraser |
13 |
523 |
pet 02 stu, 2007 12:06 am
eraser
|
 |
Nagradna igra
[ Stranica: 1, 2, 3 ]
|
Ant |
43 |
2164 |
uto 16 lis, 2007 2:36 pm
Mr.bobo
|
 |
Status report
[ Stranica: 1, 2, 3, 4 ]
|
Ant |
46 |
1707 |
pet 12 lis, 2007 2:58 pm
Gul Remal
|
![Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati]. Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].](./styles/acidtech/imageset/topic_read_locked.gif) |
Anketa: FINALE -> Galaxy klasa!!!
|
Ant |
14 |
743 |
pon 08 lis, 2007 12:58 am
Ant
|
![Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati]. Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].](./styles/acidtech/imageset/topic_read_locked.gif) |
Anketa: za 3. i 4. mjesto -> Sovereign klasa
|
Ant |
12 |
580 |
sub 06 lis, 2007 4:35 pm
Ted;DeA
|
 |
ST in ST
[ Stranica: 1, 2 ]
|
Primarni dodatak |
20 |
731 |
čet 27 ruj, 2007 2:55 pm
Chaky
|
 |
Novi filmići-sad il nikad
[ Stranica: 1, 2 ]
|
Ted;DeA |
23 |
637 |
sri 26 ruj, 2007 12:08 am
Shadowmaster
|
 |
lokalizacijske polemike proizasle iz iritantnih likova
|
Mr.bobo |
10 |
147 |
uto 25 ruj, 2007 8:55 pm
Ezri
|
![Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati]. Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].](./styles/acidtech/imageset/topic_read_locked.gif) |
Anketa: 1/2 finala, Skupina B -> Galaxy klasa
[ Stranica: 1, 2 ]
|
Ant |
15 |
747 |
pet 21 ruj, 2007 9:10 pm
Ant
|
![Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati]. Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].](./styles/acidtech/imageset/topic_read_locked.gif) |
Anketa: 1/2 finala, Skupina A -> Intrepid klasa
[ Stranica: 1, 2 ]
|
Ant |
15 |
706 |
pet 21 ruj, 2007 9:10 pm
Ant
|
![Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati]. Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].](./styles/acidtech/imageset/topic_read_locked.gif) |
Anketa: 1/4 finala, skupina B -> Sovereign klasa
|
Ant |
11 |
596 |
ned 09 ruj, 2007 5:57 pm
Bosonoga STonoga
|
![Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati]. Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].](./styles/acidtech/imageset/topic_read_locked.gif) |
Anketa: 1/4 finala, skupina C -> Galaxy klasa
[ Stranica: 1, 2 ]
|
Ant |
16 |
668 |
ned 09 ruj, 2007 5:54 pm
Bosonoga STonoga
|
![Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati]. Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].](./styles/acidtech/imageset/topic_read_locked.gif) |
Anketa: 1/4 finala, skupina D -> Prometheus klasa
|
Ant |
14 |
609 |
ned 09 ruj, 2007 5:50 pm
Bosonoga STonoga
|
![Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati]. Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].](./styles/acidtech/imageset/topic_read_locked.gif) |
Anketa: 1/4 finala, skupina A -> Intrepid klasa
|
Ant |
12 |
535 |
ned 09 ruj, 2007 5:43 pm
Bosonoga STonoga
|
![Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati]. Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].](./styles/acidtech/imageset/topic_read_locked.gif) |
Anketa: II. dio, Skupina H -> Galaxy AGT i Nova klasa
[ Stranica: 1, 2 ]
|
Ant |
17 |
763 |
čet 23 kol, 2007 10:14 pm
Ant
|
![Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati]. Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].](./styles/acidtech/imageset/topic_read_locked.gif) |
Anketa: II. dio, Skupina G -> Biobrod 8472 i Jem'Hadar Battlecruiser
|
Ant |
14 |
573 |
uto 21 kol, 2007 3:02 pm
buco
|
![Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati]. Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].](./styles/acidtech/imageset/topic_read_locked.gif) |
Anketa: II. dio, Skupina E -> Sovereign klasa i Tholianski brod
|
Ant |
11 |
508 |
uto 21 kol, 2007 12:45 am
nermin_st
|
![Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati]. Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].](./styles/acidtech/imageset/topic_read_locked.gif) |
Anketa: II. dio, Skupina F -> Saber klasa i Vor'cha
|
Ant |
10 |
549 |
uto 21 kol, 2007 12:43 am
nermin_st
|
![Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati]. Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].](./styles/acidtech/imageset/topic_read_locked.gif) |
Anketa: II. dio, Skupina C -> Valdore tip i D'Kyr tip
|
Ant |
10 |
598 |
ned 12 kol, 2007 2:44 pm
Ant
|
![Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati]. Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].](./styles/acidtech/imageset/topic_read_locked.gif) |
Anketa: II. dio, Skupina B -> Galaxy klasa i Intrepid klasa
[ Stranica: 1, 2 ]
|
Ant |
19 |
989 |
ned 12 kol, 2007 2:43 pm
Ant
|
![Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati]. Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].](./styles/acidtech/imageset/topic_read_locked.gif) |
Anketa: II. dio, Skupina A -> Defiant klasa i Borg Cube
|
Ant |
11 |
566 |
ned 12 kol, 2007 2:41 pm
Ant
|
|
|