|
Sada je: sri 24 lip, 2026 1:16 pm.
|
Neodgovoreni postovi | Aktivne teme
| Autor/ica |
Poruka |
|
So Say We All
Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am Postovi: 4808 Lokacija: Between the thighs of Helen Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
|
 Re: Predstavite se
Dobro nam došli svi novi članovi.
_________________
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo
|
| sub 05 vel, 2011 7:01 pm |
|
 |
|
Commander
Pridružen/a: pet 04 vel, 2011 10:11 pm Postovi: 396 Lokacija: Zg Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Ocampa/Klingon
|
 Re: Predstavite se
Dejanira je napisao/la: T'Rapavi je napisao/la: Lampyris je napisao/la: A baš sam odlučila zaobići ovaj topic kad se jedna forumašica sjetila podsjetiti me na njega. Ma koja to? Sram je bilo... Bila sam zločesta, kazni me Welcome Lampyris  Uuummmm.... ok, da provjerim...  Piše u naslovu USS, a ne SM. A vi se meni dodvoravate s tim nasilnim smajlijima? Ono... napola Klingonka pa kao past ću na takve fore... Pipil, nemojte se tući.  Dejanira me baš lijepo dočekala...  Cvicek je napisao/la: Dobrodošla Lampyris! Često lurkam po SFCu a ponekad i napišem poneki post, ali ne sjećam se da sam te primjetio Zato jer sam više lurkala nego što sam pisala. 
_________________ Shakespeare: How can a man so young have eyes so old? The Doctor: I do a lot of reading.
|
| sub 05 vel, 2011 7:02 pm |
|
 |
|
Commander
Pridružen/a: pet 04 vel, 2011 10:11 pm Postovi: 396 Lokacija: Zg Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Ocampa/Klingon
|
 Re: Predstavite se
Sovereign X je napisao/la: @Lampyris: Hmmmm...zašto kad vidim tvoj nick se svaki put sjetim lampi i noćnih svjetiljki? Nisi daleko. Ma Lampyris ti je jedan rod kukaca. Krijesnice. Ono, svijetle u mraku i baš su fora, ali kad ih primiš u ruku i pogledaš na što liče...  Ja sam odabrala taj nick jer mi se sviđa što svijetle u mraku... onaj drugi dio se ne odnosi na mene. Ne, ne... Miki je napisao/la: Lampyris je napisao/la: i zato što mi stara cimerica nije kužila SF fore već me smatrala čudnom... Evo ni ne poznam te, a već te smatram čudnom. Jel ti mogu bit cimer?  Ako ikad budem tražila cimera, tebe ću prvog zvati. 
_________________ Shakespeare: How can a man so young have eyes so old? The Doctor: I do a lot of reading.
|
| sub 05 vel, 2011 7:14 pm |
|
 |
|
Overlord
Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm Postovi: 9995 Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact Opis Stanja: Future planning and having fun Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
|
 Re: Predstavite se
I onda meni kažu da sam opasan
_________________ “Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

ST battles audio/video tribute!
|
| sub 05 vel, 2011 7:16 pm |
|
 |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 Re: Predstavite se
Lampyris je napisao/la: Cvicek je napisao/la: Često lurkam po SFCu a ponekad i napišem poneki post, ali ne sjećam se da sam te primjetio Zato jer sam više lurkala nego što sam pisala.  Cool! Imamo nešto zajedničko 
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| sub 05 vel, 2011 7:17 pm |
|
 |
|
Kingslayer
Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm Postovi: 5995 Lokacija: Dorne Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
|
 Re: Predstavite se
Lampyris je napisao/la: T'Rapavi je napisao/la: I P je bolji od J!  Kakva slučajnost...  Nije to nikakva slučajnost... 
_________________

|
| sub 05 vel, 2011 9:29 pm |
|
 |
|
Fire and Blood
Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm Postovi: 4100 Lokacija: On the lost moon of Poosh Opis Stanja: jet lagno.... Koje si vrste?: Time Lord
|
 Re: Predstavite se
Wellcome Lampyris... lijepo je vidjeti još jednog fana Vyagera... 
_________________ It is smaller on the outside!
|
| sub 05 vel, 2011 11:59 pm |
|
 |
|
Kingslayer
Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm Postovi: 5995 Lokacija: Dorne Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
|
 Re: Predstavite se
Lampyris je napisao/la: T'Rapavi je napisao/la: Ma koji to? Bobo? Ili captain opet? Ma ne smijem ti odati tu tajnu. Reći ću ti samo ovo: on me je zamolio da mu budem moralna podrška u jednom teškom razdoblju u kojem će napraviti coming out of the closet i priznati prvo sebi, a onda i drugima, da je J. najbolja i da je do sada bio u velikoj zabludi... Kako mi je promako ovaj dio posta...  Enivej, blago njemu, tkogod on bio. Mimi Sky je napisao/la: Wellcome Lampyris... lijepo je vidjeti još jednog fana Vyagera...  A ja mislio da će ti prvo Doctor Who upasti u oko. 
_________________

|
| ned 06 vel, 2011 12:03 am |
|
 |
|
Commander
Pridružen/a: pet 04 vel, 2011 10:11 pm Postovi: 396 Lokacija: Zg Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Ocampa/Klingon
|
 Re: Predstavite se
T'Rapavi je napisao/la: Lampyris je napisao/la: T'Rapavi je napisao/la: Ma koji to? Bobo? Ili captain opet? Ma ne smijem ti odati tu tajnu. Reći ću ti samo ovo: on me je zamolio da mu budem moralna podrška u jednom teškom razdoblju u kojem će napraviti coming out of the closet i priznati prvo sebi, a onda i drugima, da je J. najbolja i da je do sada bio u velikoj zabludi... Kako mi je promako ovaj dio posta...  Enivej, blago njemu, tkogod on bio.  Uf... Već sam mislila da nisi onaj T'Rapavi sa SciFi foruma. Vidiš kako sam ja strpljiva: čekala sam da sam povežeš neke stvari i uspio si. Bravo! Jako sam ponosna na tebe! Samo tako naprijed! Hvala svima na dobrodošlici.  Baš vam je fora forum. 
_________________ Shakespeare: How can a man so young have eyes so old? The Doctor: I do a lot of reading.
|
| ned 06 vel, 2011 11:12 am |
|
 |
|
Number One
Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm Postovi: 6198 Naj Serija: TOS Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Wraith
|
 Re: Predstavite se
Welcome Lamp... Lampica? Post long and prosper! 
_________________
|
| ned 06 vel, 2011 6:54 pm |
|
 |
|
Cadet 1st year
Pridružen/a: pon 07 vel, 2011 2:46 am Postovi: 19 Naj Serija: TNG Naj Film: Nemesis Koje si vrste?: čovek
|
 Re: Predstavite se
Pozdrav, evo i mene na ovom forumu! inace, biah u udruzi kada je bila prezentacija Jupiter Projekta, bio sam jedan od Jupiterasa - pa me se oni koji su tada bili prisutni na ˝predavanju˝ i sjecaju 
|
| pon 07 vel, 2011 2:52 am |
|
 |
|
anarho trekkie
Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am Postovi: 14375 Lokacija: Zagreb, Južna Europa Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: IV Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija Koje si vrste?: hewmon
|
 Re: Predstavite se
Bok! Bio sam na tom predavanju, ja sam onaj koji je imao najviše pitanja i kritika vezanih uz to (što ne znaći da mi se cijeli koncept ne sviđa. Volim svemu novome dati priliku, ali isto tako se volim i kritički postaviti  ) Ako želiš, u podforumu Na rubu znanosti možeš otvoriti temu i ukratko opisati čime se bavite. Tamo su od takve tematike za sada samo teme o Zeitgeist filmovima, nema još ništa o Venusu ni općenito o društvu bez novca ili ekonomiji baziranoj na resursima). Eto, dobrodošao! 
_________________ Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.
|
| pon 07 vel, 2011 2:58 am |
|
 |
|
Cadet 1st year
Pridružen/a: pon 07 vel, 2011 2:46 am Postovi: 19 Naj Serija: TNG Naj Film: Nemesis Koje si vrste?: čovek
|
 Re: Predstavite se
Cvicek je napisao/la: Bok! Bio sam na tom predavanju, ja sam onaj koji je imao najviše pitanja i kritika vezanih uz to (što ne znaći da mi se cijeli koncept ne sviđa. Volim svemu novome dati priliku, ali isto tako se volim i kritički postaviti  ) Ako želiš, u podforumu Na rubu znanosti možeš otvoriti temu i ukratko opisati čime se bavite. Tamo su od takve tematike za sada samo teme o Zeitgeist filmovima, nema još ništa o Venusu ni općenito o društvu bez novca ili ekonomiji baziranoj na resursima). Eto, dobrodošao!  Odlicno! tnx na dobrodoslici 
|
| pon 07 vel, 2011 2:59 am |
|
 |
|
Overlord
Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm Postovi: 9995 Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000 Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: First Contact Opis Stanja: Future planning and having fun Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
|
 Re: Predstavite se
Dobrodošao esseker
_________________ “Truth is truth. How you deal with it is up to you.” – Camina Drummer

ST battles audio/video tribute!
|
| pon 07 vel, 2011 1:09 pm |
|
 |
|
fluffy
Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm Postovi: 6576 Lokacija: Rijeka Spol: Ženski Naj Serija: DS9 Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^----------------- Koje si vrste?: fažol
|
 Re: Predstavite se
dobro nam došao nam esseker 
_________________
|
| pon 07 vel, 2011 1:34 pm |
|
 |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|