Sada je: čet 25 lip, 2026 3:32 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 136 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
 Glumci u ASOIAF seriji 
Autor/ica Poruka
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: sri 28 lis, 2009 8:46 pm
Postovi: 66
Spol: Ženski
Opis Stanja: Led
Post Re: Glumci u ASOIAF seriji
Ja volim Eddarda iako jest glup, ali gluplja je Sansa, Simona Westerosa.
U svezi s Martinom i Eddardom:
Ali dajte, molim vas! Tako odugovlačiti s onom "krvavom posteljom" je ili
1.paravan pravog paravana, u kojem će na vidjelo izači neke neočekivane stvari, ili
2.glupost pokušaja zataškavanja teorije R+L=J, da nema gore gluposti.
Ako je stvar 2. onda je lijepo mogao jasno i glasno napisati u poglavlju Eddard ono što je jako jasno ali zbunjujuće jer nismo dobili konkretan odgovor zbog sporog pisanja.

Sada promjena teme, tko glumi Roberta Baratheona?

I tko misli da Cersei i Jamie nisu Lannisteri, jer u Jamiovom snu u četvrtoj knjizi kada sanja ženu zelenih očiju "koju je poznavao tako davno da je se ne sječa" ta mu žena govori da je Twyin sanjao da mu kraljica bude kćer, a sin slavni vitez ali se to nije ostvarilo. I sad bi Jamie i Cersei bila kopilad njihove majke, lannisterke zelenih očiju i plave kose.

_________________
"Ovo će umrijeti brže o ostalih.", reče Theon.
"Mislim da neće, Gregory", Jon kaže: "Ovo pripada meni".


sri 25 stu, 2009 9:24 pm
Profil
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Glumci u ASOIAF seriji
Rheanerys je napisao/la:

Sada promjena teme, tko glumi Roberta Baratheona?


Roberta glumi Mark Addy

slika

Mislim da ce on bit sasvim ok za tu ulogu :thumbs2:

na ostala pitanja odgovorim u drugom topicu :zubo: ovdje je malo off topic :zubo:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


sri 25 stu, 2009 9:30 pm
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Glumci u ASOIAF seriji
e, da, on mi je fakat genijalan za Roberta!
predobar je jedan od onih kao promo plakatića s njim!

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


sri 25 stu, 2009 9:37 pm
Profil ICQ Web stranica
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Re: Glumci u ASOIAF seriji
Ant postavi sad te bolje slike od Jaimea ili daj link

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


sri 25 stu, 2009 9:38 pm
Profil ICQ
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Glumci u ASOIAF seriji
Mr.Good je napisao/la:
Nije li jednostavnije staviti direktni link?

http://7kingdoms.ru/2009/postery-fejki-igry-prestolov/

ok, ovdje imaš kao fotku...
(dvije stranice ranije)

a ima i slika i crteža po netu koliko ti srce želi.
mislim, nemoj me krivo shvatiti, pozdravljam stavljanje Jaimea u avatar, ali nekako mi u ovom konkretnom slučaju ne izgleda na vrhuncu svog šarma.

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


sri 25 stu, 2009 9:50 pm
Profil ICQ Web stranica
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: sri 28 lis, 2009 8:46 pm
Postovi: 66
Spol: Ženski
Opis Stanja: Led
Post Re: Glumci u ASOIAF seriji
Kad će više odabrati SVE glumce. Samo se sjetite da nemamo pojma tko će biti Mrycella, Tommen i Rickon. Meni su mali zlatokosi jako važni u radnji, ali Rickona bih voljela vidjeti jer je Stark, a budući da je Bran sada Kralj na Sjeveru, mora imati naslijednika, a to je Rickon. Te je i on važan. A počeli su glumiti bez njih. Ako izbace Rickona, prosvjedovati ću Martinu.

_________________
"Ovo će umrijeti brže o ostalih.", reče Theon.
"Mislim da neće, Gregory", Jon kaže: "Ovo pripada meni".


čet 26 stu, 2009 2:52 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 05 ruj, 2009 10:29 pm
Postovi: 1419
Opis Stanja: Oprosti mi Boze jer sam Dalmatinac
Post Re: Glumci u ASOIAF seriji
Koliko san ja upucen, za sada su snimili taj pilot i sada triba vidjet hoce li uopce nastaviti sa snimanjem serije. Hoce li je odobriti ili ne.

_________________
How peaceful life would be without love, Adso. How safe, how tranquil... and how dull.


čet 26 stu, 2009 3:12 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 05 ruj, 2009 10:29 pm
Postovi: 1419
Opis Stanja: Oprosti mi Boze jer sam Dalmatinac
Post Re: Glumci u ASOIAF seriji
Nikolaj Coster-Waldau o Igri prijestolja...

Citat:
How was it to work closely with an international star like Lena Headey?

- It was a really good experience. She is super sweet and talented - and she's very fun. She was also pregnant during filming, but not so far along that you could see it clearly. Yet she was forced to have a stand-in in a nude scene with me.

A nude scene? Don't you play brother and sister?

- Yes, it is true... but nevertheless she is completely naked. I can not dwell on why. You may see in the series.

When you play the king's squire, it probably means that you must ride a horse?

-Yes, I ride around a lot. I've tried it a few times before, so it went very well. But it will of course always depend on what kind of a horse you get set up with (ha-ha).

I have read that American fans of 'Game of Thrones' think your nose is wrong?

-It is true that some think that my nose is weird, because it has a crack. They think that I generally fit nicely into the role of Jaime Lannister, from the novel, but that my nose is a little off. I broke my nose as a child - it was something with some wild pranks, I guess. So it looks a bit messed up, but I don't intend to do anything about it.


Winter is Coming

_________________
How peaceful life would be without love, Adso. How safe, how tranquil... and how dull.


čet 26 stu, 2009 7:26 pm
Profil
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Glumci u ASOIAF seriji
:zgrožen:

Lena je trudna? #-o

I ima skroz golih scena? :biggrinlove: Weeeeeeeeee :veselje1:

I Nikolajev nos je savrsen [-( On je cijeli savrsen :biggrinlove:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


čet 26 stu, 2009 10:41 pm
Profil
Častoljupka
Avatar

Pridružen/a: uto 27 sij, 2009 1:19 pm
Postovi: 6422
Lokacija: Cloud Ruler Temple
Naj Serija: ENT
Naj Film: ST: XI
Post Re: Glumci u ASOIAF seriji
Dejanira [Bot] je napisao/la:
I Nikolajev nos je savrsen [-( On je cijeli savrsen :biggrinlove:

O da. :biggrinlove: O daaaaaaa. :biggrinlove:

_________________
You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.
This one appreciates the feeling of your human anus. Ant
Nisam isprobavao tvoje tange, za ljubav Božju! _Oz
Šta? Da budem glasniji? Jel ti ja ličim na surround sound? Sov


čet 26 stu, 2009 10:44 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm
Postovi: 2054
Lokacija: Uncanny Valley
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: h+
Koje si vrste?: Da
Post Re: Glumci u ASOIAF seriji
Citat:
How was it to work closely with an international star like Lena Headey?

Da sam ja Nikolaj, i da me pitaju ovakvo pitanje, ja bi ih ošamario i pitao "KOJI JE VAMA KURAC, MAINSTREAM BAGRO!?"

_________________
MAKE LOVE, NOT SPAM!


čet 26 stu, 2009 11:43 pm
Profil
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Glumci u ASOIAF seriji
The Boz je napisao/la:
Citat:
How was it to work closely with an international star like Lena Headey?

Da sam ja Nikolaj, i da me pitaju ovakvo pitanje, ja bi ih ošamario i pitao "KOJI JE VAMA KURAC, MAINSTREAM BAGRO!?"


:lolsmjeh: :lolsmjeh: :lolsmjeh:

Hahaha, da, to je najbolji nacin za privuc fanove :zubo:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


čet 26 stu, 2009 11:47 pm
Profil
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: sri 28 lis, 2009 8:46 pm
Postovi: 66
Spol: Ženski
Opis Stanja: Led
Post Re: Glumci u ASOIAF seriji
Zanemarite post koji je stajao na ovom mjestu. Bila sam bolesna, vrtilo mi se i nisam bila potpuno svoja. Inače nikad ne bi to napisala.

_________________
"Ovo će umrijeti brže o ostalih.", reče Theon.
"Mislim da neće, Gregory", Jon kaže: "Ovo pripada meni".


pet 27 stu, 2009 9:24 pm
Profil
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: sri 28 lis, 2009 8:46 pm
Postovi: 66
Spol: Ženski
Opis Stanja: Led
Post Re: Glumci u ASOIAF seriji
Kada će izabrati Rickona? Vidjela sam na jednoj stranici da će ga odabrati uskoro, ali ne piše kada. I osim toga, nisu vjerodostojni, pa se pitam hoće li ga uopće biti.

_________________
"Ovo će umrijeti brže o ostalih.", reče Theon.
"Mislim da neće, Gregory", Jon kaže: "Ovo pripada meni".


ned 20 pro, 2009 3:05 pm
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Glumci u ASOIAF seriji
Rheanerys je napisao/la:
jer to što rade Jamie i Cersei ne bih glumila bez maske za lice.

ha?
ok, ili sam ja nesto krivo skuzio ili ti ne bi glumila u scenama seksa bez maske na licu?

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


ned 20 pro, 2009 3:07 pm
Profil ICQ Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 136 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan