
Re: S01E02 - The Kingsroad
Ajme kako me iznervirao onaj plavi mulac...jao što bi mu radila

...radi njega je nastradao onaj drugi mulac a da ne govorim da je Boromir morao ubiti onog divnog psa
Ona plava odlučila je naučiti kako zadovoljiti svog novog mužića...jao, taj tip mi je prejak...niš ne govori, samo dođe i hop...ajde draga
Mali se probudio, uuuuuu baš me zanima što bi sada dalje...
Onaj lik, kopile, otišao u neku Noćnu stražu...bilo mi je super kada su došli do onih Zidina...strava!!!!
E dam imena gradova i sl. su mi tako smiješna...krećući od Kraljevog grudobrana
10